Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fehérre fújt lemezfelnim van,...

Fehérre fújt lemezfelnim van, szeretném feldobni a kocsim, milyen színű dísztárcsa állna jól rajt ?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a fekete felnivel látok dísztárcsákat, ahoz szépen mennek. De fehérhez a háttér elütése miatt jól néz ki egy fekete disztarcsa is ? Vagy inkább ezüstöset valasszak ? Vagy szinte mindegy ugyanolyan jól néz ki.

2021. aug. 7. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fehér felnivel mind egyformán rondán.

Vagy talán a full fekete.

2021. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fehér felni nagyon gagyi benyomást kelt.
2021. aug. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:

Rajtad kívül senkit nem fog érdekelni a dísztárcsád színe.


Döntsd el, hogy a lelkedet melyik szín simogatná a legjobban, aztán fesd olyanra.


Talán a karosszéria színére fújt lenne a legkevésbé bazári.

2021. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dísztárcsa... besírok. :D :D :D
2021. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krwkco ***** válasza:

"milyen színű dísztárcsa állna jól rajt ?"

Semmilyen. A fehér felni feltünően ki fog látszani alóla. Márpedig a dísztárcsában az volna a lényeg, hogy elterelje a figyelmet a felniről.

2021. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben telibefújnám feketére azt a felnit. Az még ha úgy van dísztárcsa nélkül is megállja a helyét téli használat mellett - bár nem tudom milyen autó.

Nekem a dísztárcsa az olyan "bleee". Legalább nyárra illik feltenni egy alut és akkor legalább mutat is valahogy. Bár tudom ezt nagyban befolyásolja, hogy mekkora a keret rá.

2021. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a lemezfelni + dísztárcsa az a proliság egyik esszenciális jele a kocsin. :)
2021. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!