Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 hónapja megbuktam forgalmi...

1 hónapja megbuktam forgalmi vizsgán, mert borzasztóan izgultam, és elrontottam az utolsó 3 percbe. Ma voltam ismét, és mégjobban izgultam, remegett a lábam es teljes katasztrófa volt az egész, vizsga előtt 2-3 nappal már fáj a hasam, hasmenésem van?

Figyelt kérdés

Mit lehet ezzel kezdeni? Oktatóm is mondja,h nem is kell nekem több pótóra tulajdonképpen mert nagyon jol megy amikor vele vezetek, de viszgán olyan hibáim vannak a stressz miatt...

A vizsga előtt mar napokkal fáj a hasam, hasmenésem van..



2021. aug. 13. 10:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%
Te most is tiszta ideg beteg vagy. Minek emeled ki a kérdést , úgy se leszel vele előrébb csak még idegesebb.
2021. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
82%
Emlékszem mikor én vizsgáztam,ugyan ennyire izgultam én is.Mikor be nyomtam a kuplungot vagy a féket annyira remegett a lábam hogy az nem emberi.. 🤣 ugy hogy szerintem ez tök normális (amugy meg lett 3.ra)
2021. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ötször fulladt le a motor, mégis átmentem.
2021. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%

Azoknak, akik szerint ne vezessen:

Vannak világhírű tudósok. Csoda nagy tudás van a felyükben. Kiemelkednek a többi hasonló közül.

De ha egyetemi katedrán kellene órát tartani, hebegnének, dadognának, kimenekülnének a teremből.

Vannak akik a vizsgaszituációt nehezen viselik.

A rendőrbácsi vagy néni nem vizsgáztat. A kérdező azt írja, jól vezet.

Én hasonlóan jártam. Csak negyedikre mentem át. Oktató szerint, már az első is sikeres lett volna.

Az előtt mentünk egy kört. Azt monja, 3-4 hibavonal lett volna vizsgán.

Suliban is a dilgotatok mindig jobban mentek, mint kiállni élő szóban felelni.


Kérdező! Jobb tanácsot nem tudok mmondani, mint azt, hogy ne vizsgáz!

Autózzatok egy jót. Szórakozásból, utasokkal. Nem okrató, nem vb. Csak utasok. Annyi nyűgjük van csak, hogy a jobb egyen ülő kedvében kell járnod. Arra menj, amerre ő kéri.


Nehéz megfogadni, tudom.

Nyugtatót, italt meg ne próbálj!!!!!

2021. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Pénteken hívtam az oktatóm, vlszg 2-3 hét múlva. De már csak a gondolattól is ráz a hideg.

Ráadásul apám sürgeti az egészet, és állandóan felhozza és teljesen lestresszel vele..

Én nem tudom miért félek tőle ennyire soha semmitől nem féltem igy, pedig 8evig elsportoltam..

A legutóbb annyira izgultam hogy úgy éreztem magam mintha 15orat vezettem volna összesen, viszont első alkalommal sokkal jobb volt..

Nem tudom mit csinaljak ebbe a pár hétben..

2021. szept. 6. 00:08
 26/28 anonim válasza:
82%
Ugyan így voltam mikor otthon megkérdezték hogy hogy áll a jogsi egyből felhúztam magam...de viszont aranyat ér a jogsi meg a kocsi
2021. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

#25


2 bukás sajnos már képes odaverni rendesen az önbizalomnak.

2021. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

27. vagyok, még akartam írni, nem tudom, miért küldtem el.


Szóval teljesen természetes, hogy meginog a hited, hiszen megbuktál, rossz érzés volt, elbizonytalanodtál. Viszont ezt az érzést kezelned kell tudatosan.

2021. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!