Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak ha büdös a klíma?

Mit csináljak ha büdös a klíma?

Figyelt kérdés

A klíma, ha be van kapcsolva, ha nincs büdös, dohos, ázott szagú levegőt fúj. Használtan ilyen klímatisztitó micsodát, betettem a kocsiba, belső keringtetés maxon és az a cucc eresztette magából a tisztitó gázt. Nem használt.


Át lett nyomatva ózon generátorral, 30+30 percig, de még talán rosszabb lett.


Pollen és levegőszűrő 3 hónapos.


Mit tegyek? Tippek?



2021. aug. 14. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ki kellene tisztitani, mosni mert valahol megáll benne a víz és bele poshad.

Meg megkeresni hogy miért áll meg ott a víz.

2021. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
* és azt is megnézni hogy amikor megy a klima akkor folyik e alul a kondenz víz.
2021. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

1. így ne használd a klímát

2. lehúzott ablakkal közlekedj

3. lehet eltömődött a klíma vízelvezető csöve, sűrített levegővel próbálj bele fújni az autó aljától

4. ha sikerrel jársz, utána ismét vigyed ózonos fertőtlenítésre

2021. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi.


Igazábol akkor a legbüdösebb, amikor áll a napon az auto és elinditom a szellőzőt klíma nélkül. Pár perc után alábbhagy a büdös. Amikor a klíma megy nem olyan büdös.


Nemtudom, hol van az kivezető cső. Vw jetta, 2007es.

2021. aug. 14. 12:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Elinditom az autót, megnezem fyik e a víz kifele, mert nem emlekszem rá, hogy tócsa lett volna mostanság. Bár lehet vsak mem figyeltem
2021. aug. 14. 12:18
 6/10 anonim válasza:
100%
Ki kell tiszíttatni mert teli van fertőző bacikkal és gombákkal.
2021. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Víznek kell lenni alatta ha jár a klima , nekem már szóltak hogy folyik valami a kocsi alatt.
2021. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi!
2021. aug. 15. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
jutottál valamire?
2021. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem. Most nem vagyok otthon, de amint hazaérek megnézem, hogy csepeg e a kondenz víz. Ha nem, megpróbálom kitisztítani, ha nem jrok sikerrel, akkor elviszem tisztíttatni. Ha van valalmi fejlemény és érdekel, akkor írok majd ide.
2021. aug. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!