Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjáraton klímával néha-néha...

Alapjáraton klímával néha-néha megtorpan az autó, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy néha alapjáraton megtorpan az autó.

Olyan mintha egy pillanatra le akarna állni, de nem áll le sosem.

Volt olyan is, hagytam állni klímával 10-15percig és mikor szálltam be az autóba akkor már nem hüvösséget éreztem hanem meleget. Meleget fújt az autó.

Talán ezt az okozza hogy nincs fent nekem az a plusz ventillátor ami dugóban araszoláskor kapcsolja be?

Lehet ilyenkor is ez kéne neki, hogy azt a másik ventillátort müködtesse, csak nem tudja mivel nincs fent (eltörött és le kellett vennem) és ezért fújhatott meleget mert leállt a klíma?



2017. jún. 23. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Menet közben nincs vele probléma, fújja rendesen a hideget.

Kb. 5perc állásnál sincs vele probléma, csak ha több ideig állok.

De viszont amikor megtorpan az autó, azt nem értem mi okozza.

2017. jún. 23. 16:17
 2/7 crudy ***** válasza:

Rosszul hasznalod a kifejezeseket de ertem mirol beszelsz. Az h megtorpan az az jelenti h adsz egy nagy gaz, elkezd gyorsulni majd hirtelen semmi. Mintha levetted volna a labad a gazrol. Amirol te beszelsz az alapjarat ingadozasnak hvjak.


Az a huto ami ott elol volt az egy eleg fontos resze az autonak tehat a helyedben en vennek oda egy masikat.


Az alapjarat ingadozas sok mindentol lehet. Segitene ha tudnank h milyen autorol van szo.

2017. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

96-os BMW.

Igen, igazad van rosszul értelmeztem. Alapjárat ingadozást akartam írni, de amikor kikapcsolom a klímát akkor ez a probléma megszűnik.

Szóval ezt csak akkor csinálja amikor be van kapcsolva, és mondom talán 1- másfél percenként csinálja azt az alapjárat ingadozást vagy hogy mondjam.. és egy pillanatra csak.

Az alapjárati fordulatszám mutató meg megsem mozdul, nem látom hogy ott ingadozna.

2017. jún. 23. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyertyák nem cserések már?

Kb ugyanez volt nekem is.

2017. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lenne köze a klímához?

Igaz 3 éve nem cseréltem már, de ez fura

2017. jún. 23. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A klimának semmi köze a gyertyákhoz, mivel ha nincs bekapcsolva akkor nem csinálja azt. Ez valami elektronika probléma. De addig amig nem rakod vissza azt a másik ventillátort , felesleges keresni a hibát.
2017. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi!
2017. júl. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!