Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hangos a klíma, mi lehet a gond?

Hangos a klíma, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Június végén volt kicserélve a klíma az autóban (lyukas volt), szerelő csinálta, teljesen új. Most alig 2 hónap után ha bekapcsolom nagyon hangos. Eddig nem volt semmi hangja. Mi lehet a gond ennyi idő után?

Manuális klíma.



2021. aug. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A műszerfalban lévő levegőjárati propellerbe beszorult egy falevél féle, vagy a klímakompresszor csapágya szól. Egyiknek sincs köze, hogy a klímahűtő most lett cserélve, teljesen független dolog.
2021. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem olyasféle "fűnyíróhangja" van maxon? Akkor az a propeller lehet.
2021. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

#1

Kivéve ha a szaki nem foglalkozott a kompresszor olajszintjével és a kevés olaj miatt döglött meg.

2021. aug. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam az idei szezontól folyamatosa halk sziszegés hallható ha megy a klíma. És nem, nem a ventilátor, mer ha klíma nélkül megy a szellőztetés, akkor nincs ez a hang még max fokozaton se. Ahogy bekapcsolom a klímát elkezd sziszegni egészen addig amíg ki nem kapcsolom. Nem tudom mi okozza. Én is furcsállom, mert előtte nem volt ilyen hangja. Nem nyúlt hozzá senki, nem szerelték, magától lett ilyen. De nem foglalkoztam vele, mert hűt rendesem, a működésében nem vettem észre változást.
2021. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos ez nem kis sziszegés, hanem hangos kerregés. 10 perc utan inkabb lehuztam az ablakokat, nagyon hangos. Gondolom ebből szerelő lesz, mert én nem igazán tudok vele mit kezdeni.
2021. aug. 15. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolod a klímát écs csak úgy használod a ventillátort akkor is lehet hallani?
2021. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem.
2021. aug. 16. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!