Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy gsx-r 96os évjárat lenne...

Michael880117 kérdése:

Egy gsx-r 96os évjárat lenne És a kérdésem a gázkar húzásával kapcsolatos motorozgattam és vissza akartam a gázt engedni váltáshoz,de a gáz markolatot anyira vissza csaptam hogy az visszafele fordul mint amerre huznám a gázt! Ez természetes jelenség?

Figyelt kérdés
Még nem vettem észre hogy ezt lehetett csinálni vele! Valamit eltörtem a bowden házban? Vagy bárhol máshol?

2021. aug. 15. 04:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátéve hogy semmi ellenállása nincs de viszont gázt lehet adni a motornak szóval azt érzékeli!csak a túl oldalra is ugyan ugy elforog!
2021. aug. 15. 05:08
 2/3 anonim ***** válasza:

A markolatod ragasztása elengedett. Én sok-sok szenvedés után végül úgy oldottam meg, hogy a markolat alá egy réteg duct tape-et tettem. 2 réteg már túl sok volt. Így továbbra is levehető a markolat, de nem forog el. Ha nem akarsz ezzel szöszölni, akkor csak simán egy ici-pici palmatexet, 2 komponensű ragasztót is tehetsz, csak akkor nagyon nehéz lesz leszedni, majd ha egyszer le akarod szedni.


A végsúlyt valszeg ki kell szedned, majd pedig oldalirányba lejön a markolat. A csonkra tehetsz ragasztót vagy duct tape-et, majd mehet rá vissza a markolat.

2021. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a segitségedet! Reménykedtem hogy csak egy egyszerü probléma lett a baja! Megfogadom a tanácsod. És duck tape-ot kap,vagy palmatex!
2021. aug. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!