Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 kuplung felújítás...

Simson s51 kuplung felújítás után reszket ha berakom sebességbe. De mi okozza?

Figyelt kérdés

Szóval elhatároztam hogy szétszedem a 36 éves kuplungot. 1 lamella 4 felé volt törve egy másik pedig el volt repedve. Már gondoltam erre hogy felújítom ezért volt egy lamellakészletem.


Kicseréltem rendeltetésszerűen (nem satuban) beolajozva raktam össze, utánállítottam.


Semmi baj nem is volt addig, míg sebességbe nem raktam mert akkor elkezdett remegni és leállt. De ha kuplunggal nyomom le a berúgókart akkor nincs semmiféle megakadás, rendesen kiold. Mentem vele egy kört hátha lesz valami de semmit nem segített.


Még ma szétszedem egy le nem biztosított csavar miatt ezért kicsit sürgős lenne a válasz. Köszönöm!



2021. aug. 17. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem old ki a kuplung.
2021. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha nem old ki akkor rúgásnál se kéne neki, nem?
2021. aug. 17. 15:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott, egy rosszul bekopott fémlamella okozta, kicseréltem mostmár megy mint a golyó.
2021. aug. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!