Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?

Milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Imádom a veteránokat később venni is szeretnék több veterán autót de mivel fiatal vagyok így nincs rá pénzem első autónak is azt használnám amit veszek ezért akarok első veterán autót ti mit ajánlanátok?

2021. aug. 17. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy mi a fax van? Sztrókot kaptam mire elolvastam.
2021. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem a régi autókat és később akarok veterán autókat is többet de nincs cash hogy több autót fent tartsak egyszerre csak egyet ezért egy régebbit akarok amit hasznalok utanna ki pofozom és mar egy veterán meg lesz és olyan veteránt keresek ami jo akár napi használatra is
2021. aug. 17. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Na és mennyid van erre a mutatványra?
2021. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretnéd használni amit veszel akkor szerintem azt vedd amelyiket használni szeretnéd
2021. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha vársz, csak drágábbak lesznek

Mercedes-benz 190-es sorozatát ajánlom, vagy Volvo 240-et.

2021. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó elősször is köszi másodszor igen azért akarok első autónak is veteránt mivel akkor már egy biztosan lesz és annyival kevesebbet kellesz már venni később
2021. aug. 17. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:
ember, egy veteran auto a legdragabb dolog a piacon... egyreszt alapbol qrva dragak, mar ahhoz kepest hogy mit is ernek, egy 190-es mercibol egy kicsit ritkabb, mondjuk 2.5 dizel 4-5 ezer euro, es nem fogod elvezni mert szivodizel es egy lomha dog, egy 2.5 turbodiesel meg ugy 7 ezer euronal kezdodik. Ja es akkor ne is beszeljunk arrol,hogy mercedes szoval a minosegi alkatreszek alapbol dragak, plusz mar van amit reg nem gyartanak es aranyaron mennek, szoval utanpotlas sincs, es mivel ilyen majd 40 eves autok allandoan szerelni kell oket ... Nincs penzed, gyanitom amugy se vagy egy gazdag ficsur, mi a francot akarsz te ugy megis? Inkabb vegyed meg a project carsot vagy ilyesmit azt nezegesd ott meg vezetgesd, eloben csak a gazdagoknak valo ez az egesz, egy mai uj autora is boven kolteni kell nem ezekre a regi csotroganyokra
2021. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy ragaszkodok a mercedeshez
2021. aug. 17. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:
ez csak egy pelda volt, asszed a tobbi jobb? Hat nagyon nem... akarmilyen jol osszetakott auto is legyen, az ido ellen nem talaltak fel ellenszert... pl a gumi(tomites) alapbol garazsban is oregszik, hany db van egy autoban szerinted? Es ez csak egy a sok kozul... masik pelda az e10-es benzin, ami nemely regi autot total kikezdi, a motor rosszalkodno kezd, kikezdi az uzemanyagcsoveket stb... ilyen Jay Lenonak nem gond nyilvan, de o nem az unixba jar alkatreszekert elhiheted...
2021. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, próbálkozni kellene az írásjelek haszálatával is. Pont, vessző, stb. Úgy talán kevesebben kapnának agyf@szt a kérdésed értelmezése során. A kérdésre válaszolva, egy veterán géppel hatványozottan több a szívás mint egy mai autóval, pedig azokkal is van bőven. Még abban a ritka esetben is ha mindent magad meg tudsz rajta szerelni, akkor is ott a szívás az alkatrészek beszerzésével. Ha olcsóér találsz valami romot akkor tutira ráköltheted a vételáron felül azt az összeget amibe egy ugyanolyan de profin felújított gép önmagában kerülne, csak még hozzájön a felújítással járó idegrommá válás is. Ha valami egyszerűbb géppel kezdesz akkor talán van esély rá, hogy anyagilag nem mész bele tönkre, de idegileg az is tutira ki tud készíteni. Tehát valami egyszerűbb, kisebb veteránnal kezdenék, ami könnyen szerelhető, nincs túlbonyolított technikája, komoly típushibája és viszonylag olcsón és könnyen beszerezhetők még hozzá alkatrészek. Ezek persze csak támpontok konkrét típusokat nem tudnék mondani, mert tutira jönnének az ellenvélemények. Olvasgass veterános fórumokat, oldalakat, magazinokat hátha kialakul egy elképzelés.
2021. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!