Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó szélvédő?

Hátsó szélvédő?

Figyelt kérdés
A vihar betörte a hátsó szélvédőmet és most be van fóliázva, a kérdésem az az, hogy így közlekedhetek-e?
2021. aug. 19. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hálósra tört a hátsó szélvédő egy vihar után (biztos nekivágott valamit) de sötétítő fólia volt az ablakon, napokig jártam úgy vele, első nap azt hittem csak párás, nem mentem messze, aztán gyanús lett, hogy a hátsó ablak fűtés nem viszi le... Na ilyenkor jó a fólia, mert az autóüveges cég 2-3 nap múlva tudott fogadni, azt mondták, a fólia tartotta (a fólia amúgy kb 10 éve szakszerűen felrakott SUN-GUARD fólia volt KPM által elfogadott műbizonylattal). Ha úgy fóliáztad be, hogy nem ablaküvegre fóliáztál, hanem csak simán pl fóliasátor fóliával a kitört üveget pótoltad, szerintem nem szólnak érte, csak ne szakitsa ki a légáramlat és ne okozz ezzel balesetet (pl a mögötted jövő első szélvédőjére sodródjon egy fólidarab ami miatt nem lát), no meg ha netán igy utcán mered hagyni nem félsz attól hogy valami idióta feltépi (már csak szórakozásból is).
2021. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!