Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Találtam egy számomra jó ár...

Találtam egy számomra jó ár érték arányú autót. Egyetlen apró szépséghibája, hogy a kormány rossz oldalon van. Megszokható a jobb kormányos autó, ha főleg vidéken megyek vele?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Felejtsd el. Előzés maga az öngyilkosság, meg azokhoz egyes alkatrészek drágábbak plusz műszakin is szokták húzni a szájukat ha oda ilyennel gurulsz be. Ha hobbi autónak kell és maximum faluba vagy kisvárosba mennél vele 1-2kört arra jó, de normális használatra vegyesen napi szinten felejtős. Nem a legbiztonságosabb még egy kanyart sem biztos hogy normálisan belátnál vele.
2021. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Beviz Elek ***** válasza:

Azért van itt pár okostojás akik pengék a témában, de jobbkormányosban még nem ültek. Egyáltalán nem veszélyes, jobban le kell maradni és emiatt kevesebb előzési lehetőséget tud kihasználni.


A kényelmetlenségek miatt én csak indokolt esetben vennék, ha egy Skyline-ról, Stagea-ről lenne szó akkor rendben, de ha valaki hazament a lepukkant E46-tal vagy bármi más tucatautóval akkor azt hanyagolnám.

2021. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha fizetnének érte akkor se kéne jobbkormányos autó
2021. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem a jobbkormányosság a bibi, sokat járok Nagy-Britanniába, ritkán fordul elő, hogy hártány a külső oldali kormány. Még csak nem is a kötelező felelősség biztosítás, ahol elég nagy szorzója van a jobbkormánynak (2-5x). A brit szigeteken nagyon kevés az autószerelő, azok is csillagászati összegekért dolgoznak, emiatt inkább az átlagember nem szervizelteti, vagy csak ritkán. Romániában nem látni annyi kormoló dízelt és javítatlan törött autót, mint ott. Amelyik kocsi egyben van, annak majdnem ugyanúgy megkérik az árát, mint itthon, de trélerezéssel és vámmal már pénzügyileg sem éri meg hazahozni.
2021. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megszokható minden, de jó sosem lesz.


Volt pár év, amikor Angliában dolgoztam, ott vettem egy Jaguar XJ6-ot, és azzal jöttem haza, voltam vele itthon 3 hónapot.


Kezdjük azzal, hogy minden egyes mélygarázsban / bevásárlóközpontban szállhatsz ki az automatához a jegyedért, feltartva a sort magad mögött, egyébként is bosszúság.


Folytathatjuk ott, hogy főleg valami nagyobb jármű előzése nem egyszerű, mert nem látsz ki mögüle, és ez is baromi idegesítő tud lenni.


Ez a két fő dolog van, ami 3 hónap után is idegesített, a többit megszokod, de ez pont elég volt nekem ahhoz, hogy elvegye a komfortérzetet egy olyan autótól, ami egyébként nagyon tudta.

2021. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
engedd el
2021. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!