Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW Angel Eyes probléma....

BMW Angel Eyes probléma. Egyszer volt hol nem volt...Hol világít hol nem. Mitől működik illetve nem működik az angel eyes világítás?

Figyelt kérdés

Üdv. Olyan problémával kűzködöm, hogy BMW e90 gyári xenon és angel eyes lámpák közül a jobb oldali szórakozóra vette a figurát. Ugyanis egyszer világít rendesen.. Aztán X km után meg elfelejt. A gyári sárga angel eyes égőt kicseréltem MTEC-es 9w fehér ledekre. Eddig semmi bajuk nem volt. Biztoítékokat megnéztem, kicseréltem semmi nem változott. Most pl egy ideje nem világít (kb 2 napja megint). Viszont feleslegesen nem akarok egy másik párat venni, ha nem kell.

Hogy tudom leellenőrízni, hogy az angel eyes jó a kocsiban vagy nem, anélkül, hogy a fél autót lebontanám, illetve szerviz igénybevétele nélkül?

Kérem csak értelmes válaszoló írjon! Az olyan emberek, mint "Azé me Béjemvé" meg hasonlók dugják fel maguknak és lapozzanak tovább. Köszönöm!


2021. aug. 24. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Döglődik az olcsó LED.
2021. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem volt az olyan olcsó. Ha jól tudom német gyártó..de lehet rosszul.

S, ha már csere.. javaslat, hogy mire érdemes?

2021. aug. 24. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Próbáltál már enyhén driftelve közlekedni, hogy mindig a bal oldali fényszórók mutassanak előre?
2021. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Bmw-t akartál. Megkaptad.
2021. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászóló tehet egy szivességet mint a leírásban is közöltem már :)
2021. aug. 24. 16:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt csak fotelharcos trollokat talál az ember úgy tűnik :(
2021. aug. 24. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt az izzóval lesz valami. Oké hogy nem volt olcsó, de akkor is vele van a gond. Akármitől lehet, akár gyári hibás is.
2021. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet megadta már magát. Nem gyári hibás szerintem.. Nem most vettem.. Ennyit bírt.. "jó" magyar utakat nem bírja :). Én is a ledre tippeltsm egyébként. Köszi
2021. aug. 24. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Faceliftes (tehát 2008 utáni) E90-ről beszélünk, ahol már menetfény az angel eyes? Lehet a csatlakozó adta meg magát, vagy kicsúszott, azt nézt meg először.
2021. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez még a 2006-os Facelift előtti.
2021. aug. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!