Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az amiért rögtön megbukok...

Mi az amiért rögtön megbukok vizsgán?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a forgalmi vizsgám. A padkától félek és a lefulladástól. A padkára tudom, hogy harapnak. (Parkolásnál gondolok a padkára) Lefulladni nagyon ritkán szoktam, de van hogy véletlen kicsit kevesebb gázt adok + megy a klíma és lefullad. Benzines autó.

2021. aug. 25. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtalálod neten a B forgalmi vizsgalapot. Azon rajta vannak az azonnali bukást jelentő hibák.

Lefulladás nem az. Ne parázz rajta, mert akkor még rosszabb. Csak indítsd újra gyorsan, győződj meg róla, hogy nem változott a forgalmi helyzet, és indulj nagyobb gázzal.

2021. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fékpróba elmulasztása, elsőbbség meg nem adása, ha a kéziféket nem engeded ki, ha felkapcsolt távolságival mész végig (ellenőrzésnél véletlenül úgy hagyod). Én vizsgán úgy felejtettem, az egyik irányjelzés előtt kapcsoltam le sunyiba, a vizsga vége fele, az oktatóm valószínűleg észre vette, mert utánna nem sokkal szólt hogy szerinte lekapcsolhatom a tompítottat, nincs rá szükség 🤷‍♂️ Végül átmentem😁
2021. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
piros lámpa, záróval is azonnali bukás
2021. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha kézifékkel állsz be egy parkolóhelyre az is instant bukás. Egyik ismerősöm volt olyan hülye, hogy ezt eljátszotta. Előtte eszméletlen sokat vezetett, versenyzett is (akkor még nem kellett az amatőr versenyeken való részvételhez jogsi), kaszkadőrködött is. A párhuzamos parkolásnál az út másik oldalalán levő helyre kézifékkel forgatta be az autót. Azt hitte, hogy ez menő lesz és hogy értékelni fogják. Utóbbi meg is valósult, csak negatív lett ez. Pedig amúgy rohadt jól vezetett, 10-ből 10-szer meg tudta ezt csinálni 2 közel álló autó közé is.
2021. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
halálos közúti baleset okozása is bukás.
2021. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!