Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó lenne nekem egy suzuki gs500?

Jó lenne nekem egy suzuki gs500?

Figyelt kérdés
Most tettem le az A2-t, viszont néztem hogy fizikailag kicsinek tűnik a motor, 190 centihez és 80kg-hoz megfelelő lenne? Nem néznék ki rajta hülyén?

2021. aug. 28. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen motor?
2021. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocsánat valahogy elnéztem a kérdést

valóban egy kicsit magas vagy ehhez a motorhoz, de egy yamaha xtz 660-on vagy hasonló motoron jól elférsz, ez is A2 kategória

#1 voltam

2021. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
197 centisként mondom, hogy nem lenne jó, ültem ilyenen. Másrészt meg nem feltétlen kell egyből 35 kW-tal kezdni kezdőként. Legalábbis én nem ajánlom soha.
2021. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 80 kg-ot azt lazán viszi a kis GS, de viszont 190 cm-el már nagyon pucsítós leszel a rajta...

látom régi kérdés... és végül milyen motort vettél ??


nekem GS 500 van, ha esetleg kellene még plusz információ a gépről csak írj nyugodtan, vagy facebook-on csatlakozz a Suzuki GS 500 E/F Club Hungary csoporthoz, vagyunk vagy "pár" ezren....

2021. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!