Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swift mely színekb...

Régi Suzuki Swift mely színekben néz/nézett ki jól? Mit gondoltok? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
Voltak ritkább színekben is ugye, minden évben jelent meg egy-egy különlegesebb szín. Nektek melyik/melyek tetszettek?

2021. aug. 31. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Zöld és fehér sok volt, így azokat szoktam meg.
2021. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kékben jól nézett ki.

Nekem volt egy aszfalt szürke 5 ajtósom, meg egy metál szürke Sedanom.

2021. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb a bordópiros volt.

Bár lehet nem ez a neve hivatalosan.

[link]

2021. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Egy a lényeg, nagy ívben kerülni az összes pirosat tartalmazó árnyalatot. Piros, bordó és minden közte. Az az összes bemattult pár év alatt.

Nekem volt egy piros, egy évesen már mattult. Volt egéasz világos alu-metál ezüst, az nem volt rossz szín a sedan kasztnihoz.

Apámé volt sötét metálzöld, egész jópofa volt. Most van neki egy ezüst 3 ajtós, az ebben a színben nem mutat jól.

Fehér mindben ronda, egyáltalán az ezüstön kívül szinte minden világos szín rosszul áll neki.

Volt a hírhedt Suzuki Mural, a püspöklila a zöld-szürke kárpittal, na az érdekes ízlés.


Egyszer láttam egy elég világos türkiz metált, az egész jól mutatott.

2021. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!