Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A korlátlan kezdő motor - mit...

A korlátlan kezdő motor - mit vennétek?

Figyelt kérdés

Most fogom letenni végre a korlátlan motoros jogsit, és ezzel szeretnék is végre felülni egy normális motorra.


14-17 éves koromig Simsonnal járkáltam mindenfele, aztán áttértem autóra, de 20 évesen letettem az A2-t és azóta MZ ETZ 250-nel motoroztam.


Viszont kicsit unom a folyamatos bütykölést, és szeretnék tudni elmenni úgy nagyobb túrára, hogy egyrészt autópályát is kényelmesen lehet vállalni, másrészt ne kelljen folyamatosan attól rettegni hogy meg kell állni szerelni valahol.


Szóval keresek egy 500-600 köbcenti körüli túra / naked motort, bár nagyon szeretek szerpentinen, szép utakon motorozni, de Budapesten munkába járásra is használnám.


Amiket nézek elsősorban: Suzuki GS500 (GS500 F a tanulómotorom), GSF600 Bandit vagy SV650N.

700 ezret költenék maximum.


178 centi alacsony vagyok, és 90-95kg között mozgok.

Mit javasolnátok, főleg az SV és a GS közötti különbségek érdekelnek, de ha más márkával-típussal van tapasztalat ami ezeknél jobb lehet, nagyon örülök neki.


Elrugaszkodott gondolat, de amúgy a Ducati Monster 600 v. 620i.e. a legnagyobb kedvenceim már kiskorom óta ebben a méretosztályban, kell tőlük félni?


Köszönöm!



2021. szept. 1. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Az SV egy sokkal sportosabb, élesebb motor mint a bandit, modernebb is. Teljesen jó motorokat néztél ki, szerintem ennyi tapasztalattal simán nézelődhetnél Honda CB600F Hornetet meg Yamaha FZS600 Fazert is.
2021. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

GS500 nagyon jó motor. Kis kezesbárány, szeretni fogod. De igazából ez még A2 kategória (ami szerintem bőven elég). Honda CB sorozata is jó lehet, illetve Yamaha Fazer-jei. Esetleg BMW GS.

De ha van rá kereted, inkább ABS-el szerelt motort nézzél, életmentő extra.

2021. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!