Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vegyek?

Milyen első autót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves vagyok, első saját autómat vásárolnám. 1.5 millió forint lenne a keret csak az autóra, ebből szeretnék venni valamit. Nem szeretnék 1.3 Swiftet és négyes Golfot sem, úgyhogy legyetek szívesek ezeket kihagyni.

Szeretnék egy normális külsővel rendelkező autót, amire jó ránézni. Legyen biztonságos (ezért is a Suzuki, Dacia stb. kizárva), és kellően erős is.

Fogyasztás nem szempont. Köszönöm előre is.



2021. szept. 2. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Diesel vagy benzin? Főleg város vagy pálya is? Az hogy valami jól néz ki és erős relatív. Mennyire számítanak a járulékos költségek?
2021. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A városba járnék agglomerációból (8km), havonta 2-3x egy hosszabb út is lenne (kb 300km)+ sok város.

Költeni tudok rá, mert egy használt autóra nyilván kell is, de azt azért nem szeretnék feneketlen pénznyelő-kutat vásárolni.

2021. szept. 2. 22:20
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
72%

"Legyen biztonságos (ezért is a Suzuki, Dacia stb. kizárva), "


Nem tudom miért kell ezeket azonnal kizárni?!Ezek már bőven nem a régi swift kategoria biztonság szempontjából,es ezektol olcsobban fenntarthato igenytelen igásló nem sok van.

2021. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg lehetőséged van. Valamilyen benzines japán vagy német autót mondanék, aminek minimum 1.6 motorja van. Amivel tudsz haladni is de nem is benzin temető. Nekem japán autóm van ettől függetlenül neked egy focus mk2 jó választás lehet.
2021. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Én azt se értem, hogy mi ez a "legyen biztonságos" duma. Látom néha, de sose értem. Minden autót úgy terveznek, hogy a lehető legbiztonságosabb legyen, ettől függetlenül a fizikát nem lehet átverni, 50-60 km/h-ig megvédHET minden (egy taknyos Suzuki is meg egy bazinagy Volvo is), afölött meg teljes mértékben szerencse kérdése (a kis taknyos Suzukiban is és a bazinagy Volvoban is). Úgyhogy hót felesleges ezt egyáltalán figyelembe venni is autóvételkor.


Egy jó kis Suzuki Swiftet vennék a helyedben és kész. Az szépen kiszolgálna gond nélkül.

2021. szept. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3

Pontosan ezért lett kizárva, nem szeretnék olcsón fenntartható igénytelen igáslovat. Egyszerűen nem szeretnék olyat.

2021. szept. 3. 07:08
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ennyiből végtelen a lehetőségek tárháza.

Én benzines Ibiza, Polo, Fabia vonalon gondolkoznék

2021. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 7es. Vagy akár egy 2es octavia is megoldás.
2021. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
BMW Audi kell neked.
2021. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiat Bravo 1.4 T-jet, kijön ennyiből.
2021. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!