Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanád az...

Melyik autót választanád az alábbiak közül 1.2-1.4M forintig?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Opel Astra h 1.8 (140)
Opel Astra h 1.6 (115)
VW Golf 5 2.0 FSI (150)
VW Golf 5 1.6 FSI (115)
Ford Focus mk2 2.0(145)
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Focus. Bár az 1.6 a legjobb motorja, míg a 2.0 az a Mazda fejlesztése és picit szereti csípni az olajat, de nem vészes és ezt leszámítva rendben van. Az Astránál az Ecotec mindig is probléma volt mindegyik generációnál, zabálják és/vagy folyasztják az olajat, de amúgy megbízhatóak, csak az olajra figyelni kell.

A Golf 5 messziről kerülendő, FSI motorral meg főleg.

2021. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam, hogy mazda fejleszés. Köszi az infót.

Egyedül az nem tetszik a Focusban, hogy rozsdásodik és sajnos én nem fogom bírni garázsolni.

2021. szept. 3. 14:50
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
52%

Akármennyire is nem vagyok Opel-kedvelő, szerintem az az 1.8 Astra a legmegbízhatóbb, legegyszerűbb konstrukciós verda ezek közül. Értéktartása nulla, de hát ez van, gondolom nem eladni vennéd.

EGR állandóan be fog xarni, ezt elkerülendő időnként nem árt kitakaríttatni, mielőtt végleg eldobja a kapát.

2021. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
H astra ingyen sem kellene.
2021. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Focus jó lehet de ne a 2.0-val. FSI motorok kerülendőek.

Astra nem tud semmi különöset de az 1.8-as teljesen élvezhető az 1.6-al is akár.

Használtam Focus 2-t, 1.6 benzinnel, az viszont nem volt rossz, viszonylag megy is, fogyasztása is jó.

2021. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

focus 2.5

U.az szerkezetileg mint a focus 2, csak facelift. 1.6 100LE javaslom. Nekem is az van... de nem csak ezért

2021. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én Golf 5 és nem ilyen szutyok motorokkal hanem az igazi Golfokhoz méló 1.9 pd tdi vel(+chip természetesen)
2022. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!