Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót választanátok...

Ti melyik autót választanátok ezek közűl?

Figyelt kérdés

Tehát, szeretnék venni egy második Autót hosszútávú utazgatásra/világotjárásra.

(Svájc, Németország, Hollandia Stb...)

A fő szempont a belső kényelem /menet tulajdonság illetve a külső megjelenés lenne.

Sikerűlt leszűkitenem a kört erre a két Autóra:

Mercedes W220 S320CDI 2004-2006(Facelift)

Vagy

Audi A8 D3 3.0TDI (a facelift előtti)

Ti melyiket választanátok e két autó közűl az fent említettek alapján ?


[link]


[link]



2018. máj. 11. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Mercit.

Az Audi is nagyon jó, úgyhogy itt csak a márka iránti szimpátia alapján jönnek majd válaszok, ezért ne vonj majd le belőle komoly következtetéseket.


Olyat vegyél, ami neked tetszik.

2018. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amelyikben jobban érzed magad a leállósávban, autómentőre várva. :) Tizenéves prémiumot ekkora utakra venni elég kockázatos. De ha választani kéne, akkor én az Audira voksolnék.
2018. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én se vennék tizenéves kocsit világjárásra.
2018. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha muszáj lenne valamelyiket választanom akkor az a8at, de szívem szerint semelyiket.Elég kockázatos dolog a 15éves prémium.

Ha világjárásra kell autó akkor inkább vegyél egy 3.0tdi a4et.

2018. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 crudy ***** válasza:
Az a baj a regi premiumokkal h mara mar nem igazan ragyognak regi fenyukben es ez fokozottan igaz a zaszloshajokra. Annyi minden van bennuk h eljon az az idoszak amikor mar szo szerint valamit csinalni kell rajta allandoan. Ettol kimeltebbek az eggyel lejebb allo kepviselok. Az A6 es az E-class. En inkabb onnan valasztanek es akkor mar szubjektiven azt mondanam h merci, mert az audikat nem igazan szeretem. Viszont a8 es s kozott inkabb audi mert a w220 320as motorja egy nagyon nagyon jo motor de azon kivul minden baja van. A legrugok, a felfuggesztes vegelathatatlan labirintusszeru lengokarjai, a kenyelmi extrak erzhetetlen hulyulese... A d3-mas audi nem ennyire kenyes.
2018. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

#5 az A6 és E class pont nem játszik mivel az én elsődleges Autóm egy A6 C6 (2008) és a Feleségem Autója pedig egy W211-es Mercedes (2007) (és mindkettő Szedán). :)

2018. máj. 12. 14:43
 7/10 crudy ***** válasza:
Jah ertem :D. Hat akkor en audit mondok bar merci lenne az igazi.
2018. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Esetleg amiket néztem még az a Chrysler 300C vagy a VW Phaeton bár ezeket még élőben nem néztem meg. Kinéztem egy pár autót mindegyikből , hétfőn pedig megnézem őket, aztán lesz ami lesz :)
2018. máj. 12. 18:06
 9/10 crudy ***** válasza:
Chryselbol csak benzines, phateon jo lehet de igazabol nem ismerem.
2018. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát. :)

Végűl hosszú gondolkodás és keresés után egy 2008 as 3.0 TDI 4Motion Phaetont vettem , az elérhető legtöbb Extrával.

2018. máj. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!