Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az az összeg, amennyiér...

Mennyi az az összeg, amennyiért már normális állapotú hatodik generációs hatchback Civic-et kapni?

Figyelt kérdés
Mivel első autó, ezért nem szeretnék nagyon 350-400 fölé menni, de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ebben az árkategóriában ténylegesen azt kapom, amit leírnak.

2021. szept. 3. 14:10
 1/8 krwkco ***** válasza:
78%

"Mivel első autó, ezért nem szeretnék nagyon 350-400 fölé menni..."

Mert az első autót úgy kell kiválasztani, hogy amikor az embernek még nincs tapasztalata a hibák megoldásában, akkor lehetőleg minél ócskább legyen? Vagy amikor a kezdő még nem sokat tud a használt autó vásárlásról, akkor válasszon egy éltes darabot?

Azt érteném, hogy csak ennyi pénzed van. De hogy azért akarsz lepusztult autót venni, mert első...

2021. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan jött az, hogy lepusztult autót szeretnék venni. Leírtam, hogy mennyi pénzem van rá, ezért megkérdeztem, hogy ilyen autót lehet-e ennyi pénzért kapni. De azért köszi a nagy semmit :)
2021. szept. 3. 14:49
 3/8 krwkco ***** válasza:

Szívesen.

"Leírtam, hogy mennyi pénzem van rá"

Ha tényleg ezt írtad volna, azt megérteném.

2021. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos azért kérdeztem meg, hogy mennyiért lehet normális állapotút venni, mert egy lerúgott szart akarok venni.
2021. szept. 3. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

300 ezer forintért jó állapotút ? Te a mesében hiszel ?

9 millió egy új civic , arányaiban olyan mintha hatezerert tuti ajfont szeretnél venni.

2021. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért csak lerúgott szart találsz, még Suzuki Swiftből is. Az még talán elmenne neked 1-2 évet.
2021. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémet 350-ért vettem kb. 6 éve, 96-os. Kicsit rozsdás, fényezés kopott viszont nem kellett hozzányúlnom az eltelt idő alatt csak a kötelező dolgok, mint olajcsere. A motor és minden más tökéletesen működik. Vehetnék újabbat de eszemben sincs.
2021. szept. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak hogy legalább egy értelmes választ kaptam. Amúgy meg ötös nagyon okos ember, 6Gen Civic-ből a legújabb is 21 éves, mi a tökömet számít az, hogy a legújabb modell 9 millió? wtf
2021. szept. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!