Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki Vitara tényleg a...

A Suzuki Vitara tényleg a magyar “álomautó” a pénzeseknek?

Figyelt kérdés
Pottyondy Edina úgy jellemezte a Vitarát, mint a vidéki ügyvédek és a pesti középmenedzserek autóját. Szerintem a Vitara inkább maga a “középosztály” - közszféra alsóvezetõinek vagy iskolaigazgatónak a kocsija VAGY a vidéki ügyvéd tanítónõ feleségének kocsija
2021. szept. 5. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem éppen. Aki pénzes az inkább vesz valami németet, de minimum egy Skodát. A Vitara inkább a alsó-középosztálynak való.
2021. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát nagyon spórolhat az a pénzes ember aki Suzukit vesz....
2021. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
nem, középosztály autója
2021. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
A Vitara a tehetős nyugdíjas, aki azt hiszi ha vesz egy vitarát akkor az olyan mintha egy G Mercibe ülne. Drága kocsi, de aki tehetős az komolyabbat vesz. A Vitara a Suzuki csúcsa, általában az idősebb emberek veszik, mert azt hiszik, hogy akkor milyen menők lesznek.
2021. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
A Vitara sokak szemében egy túlértékelt autó. Az emberek akik megengedhetik maguknak, hogy megvegyék szerintem azt látják benne, hogy egy új autóba ülnek, pedig ugyan úgy egy Suzuki.
2021. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem az S-Cross a Suzuki csúcsa? Én azt hittem.
2021. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a Vitara, bar nekem is fura mert a Cross sokkal jobban nez ki
2021. szept. 5. 16:15
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

A Vitara totál nincs túlértékelve.

Egyszerűen a maga nemében egy relatív jó autó, relatív elérhető árú SUV.


Ettől függetlenül még soha sehol nem hallottam, hogy bárki felvágott volna azzal, hogy Vitarája van.


Na meg milyen pénzesekről beszélünk?


5,5 milliótól lehet kapni Vitarát, azon az árszinten mozog mint egy Toyota Yaris vagy egy Ford Focus. Ezeket az autókat az alsó-középosztály veszi. Akinek már van annyi pénze, hogy vehessen új autót, de nem akar igazából felvágni. Csak akar egy új autót relatív olcsón.

2021. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

A tipikus suzukis az úton, akinek korábban is azt volt és most is arra cserélte le...

Csak egy példával szemléltetem őket nem is olyan régen történt: papa végig 60-nal, majd amikor előzöd az egyenesben, akkor azt veszed észre, hogy 100-110-nél még melletted van.

Nem tudom kivel akarnak versenyezni, mivel ha egy Maserati Levante lenne alatta, akkor sem érteném meg, viszont így egy Suzuki Vitarával feszíteni eléggé szánalmas.

2021. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!