Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghúztam a kocsim, a legfélte...

Meghúztam a kocsim, a legféltettebb autóm. Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Van egy Opel ami lassan 2 évtizede a családban van, ma meg nekimentem egy láncnak, csak picit, de 3 helyen pici nyom megmaradt. Semmi hiba nem volt a kocsin eddig. Amúgy is féltem használni, csak Balatonra járok vele, egyszer tolatok vele egy szűk helyen erre puff.. ez nyomasztó.
2021. szept. 9. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem menjél el vele pszichológushoz mindenféleképpen... hadd nevessen már szegény egyet.
2021. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

pl úgy, hogy elviszed lefényeztetni (vagy csak kipolíroztatni, ha a lakkréteg nem sérült)

2 évtized után egy teljes polír amúgy is bőven kijár már a gépnek, ha még nem volt

2021. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy sört és majd röhögsz rajta.
2021. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, mihez van kedved ezek után.

1: szólsz az asszonynak, hogy meghúztad az autót, és meghúzod őt is

2: szólsz az asszonynak, hogy meghúztad az autót, húzza meg magát.

3: mást is meghúzol (nőt, pálinkás üveget, autót, hegedűt, nagy bőgőt - amit akarsz)


De a legjobb, ha túllépsz az egészen, bárkivel megtörténhet, és örülsz, hogy csak ennyi gondod van.

2021. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik rokonomnak meg tk-ra törték a 4 éves Mercijét. Az sem volt ám népünnepély mégsem stresszelt rajta.

Vidd el fényezőhöz és kész.

2021. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
54%
Az ilyenek miatt imádom a "hogyan tegyem túl magam" kérdéseket! XD
2021. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el félteni mást.
2021. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegyél rá ragtapaszt,hátha meg gyógyul holnapra.


Használati tárgy, a használata ohatatlanul sérüléssel jár,akár saját akár más hibájából.

De ha ez az auto akkor a hudenagy érték ès csaladi hagyaték lesz megminden akkor vidd el fényezőhőz. Aztan csomagold bubifoliába ugy hajt vele haza,aztán parkolj vele a garázsba és havonta 1x inditsdbe, hogy ne legyen járatva.

2022. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!