Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinosabb sofőrökkek is...

Rutinosabb sofőrökkek is előfordul hogy lefulladnak?

Figyelt kérdés
1 éves a jogsim, több hónap után ma megtörtént
2021. szept. 9. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne történhetne? Én rutinos vagyok már, lefulladni mondjuk már nem nagyon szoktam, mert mindig lassan engedem fel a kuplungot, de pl ha fáradtan vezetek, akkor szoktam bénázgatni ilyen-olyan dolgokban.
2021. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves jogsival lefulladni a világvége!


Ja, nem. Másokkal is megesik. Amúgy sem büntetendő, nem gusztustalan, és nem is hizlal. A benézett gyalogátkelő helyek miatt izgulj inkább!

2021. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
11 éve van jogsim, és 75 000 km van mögöttem, de évente egyszer kétszer előfordul velem is :D
2021. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

6 év és kb 157 ezer km után is megtörtént.

Pedig eddig kb 6 fajta személyautot vezettem, és 2 kisteherautót.

Új autóba ülve könnyen megtörtént.

2021. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
több, mint 40 éve vezetek, de néha velem is elöfordul
2021. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Persze. Főleg ha nem a sajátom vezetem
2021. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
13 eve van meg a jogsim napi szinten nem is de 2-3 naponta vezetek. hosszu idő utan e héten hetfőn fulladtam le nem is ertettem, hogy hogyan tortenhetett meg, pirosnal varakoztam engedtem fel a kuplungot gázt nyomtam ahogy addig is a megszokott módon, a motor meg leallt mindenfele rangatas nelkul, olyan szepen lefulladt, hogy az csak na, gyors rastartoltam es mentem tovabb. mintha csak start-stop allitotta volna le ami kizart mivel deaktivaltam miutan elindultam. en benaztam el de nem ertem, h. h. ennyire. amugy meg megesik mindenkivel idegesitő de ez van.
2021. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel előfordulhat.
2021. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkatársam vezet vagy 30 éve, volt már mindenféle kocsija, régen nyugatról hordtak be mindenféle kocsit.


Aztán sima elindulásnál simán lefulladt, rö9gtön rávágta, hogy biztos volt valami kátyú vagy a padka miatt... :D

2021. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe ne.

Pl. átülök munka után a buszból a személyautómba, és ugyanolyan lendületesen kuplungolok, ahogy a busznál (ugye, ott a 11 literes dízel miatt kis fordulaton elég határozottan fel lehet engedni, szinte majdhogynem egyszerűen le lehet lépni róla, és nem is rángat, nem is fullad le, hanem megindul).

2021. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!