Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinosabb sofőrökkek is...

Rutinosabb sofőrökkek is előfordul hogy lefulladnak?

Figyelt kérdés
1 éves a jogsim, több hónap után ma megtörtént
2021. szept. 9. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én az elmúlt napokban kétszer is lefulladtam.


Egyrészt a kocsimban ha megy a klíma akkor induláskor sokkal nagyobb gázt kell adjak mert annyira vissza ejti hirtelen a fordulatot, hogy fulladás közelben lesz a kocsi.


Így fulladtam le kanyarodás közben mikor elengedtem gyalogost.


Illetve legutóbb hirtelen akartam indulni, mert kiengedtek. Erre sikerült úgy lefulladnom, hogy közben magától újra indult a motor... Nem is értem... :D

2021. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Még 30 év után is sikerül néha 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bárkivel előfordulhat.

Nekem van, hogy egy nap akár 3-4 különböző autót is vezetek, mindegyik eltérő erejű, más az áttétel, máshogy reagál a gázra, máshol fog a kuplungja, stb. Alkalmanként előfordul, hogy lefulladok, általában akkor, amikor erősebből ülök át gyengébbe.

2021. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem, de kocsijuk lefullasztása előfordul.
2021. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

21 éve vezetek. Munkába 200 km-re ingázok. Nem vagyok hivatásos sofőr de rendszeresen előfordul, hogy napi 600 km-t vezetek munkaügyben. Tehát van a hátam mögött jó pár km. És a mai napi néha előfordul, a saját biturbós dízel autómmal is hogy lefulladok.

2021. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult olykor, sőt idén járó motorra rándítottam, évek óra nem csináltam ilyent :D
2021. szept. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éve volt meg a jogsim mikor elkezdtem a C kategóriát. Az első vezetés után nem tudtam elindulni a saját autómmal😅 3× fulladtam le mire nagynehezen el tudtam indulni, a kormány kicsinek tűnt és úgy éreztem magam mintha fekve vezetnék... MAN F2000-rel tanultam.
2021. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!