Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új vagy pár éves autót keresek...

Új vagy pár éves autót keresek, 95% autópályás használatra. Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Igazából az alacsonyabb fekvésű Szedánfèle vagy sportkombikat kedvelem.

De nem tudom mennyi pénzért kapnék egy új autót.

Maximum 18000€ lenne az autóra.

Persze ennyiért újat nem kapok szerintem..


2021. szept. 10. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Olvasd át a másik 300 ilyen kérdést.
2021. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Octavia.
2021. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Toyota Avensis vagy Honda Accord.

Legalábbis nekem, aki a szívómotoros japán autókat tartja legtöbbre. :-)

2021. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 qkker1 ***** válasza:
93%

Kia Ceed, Hyundai I30.


A Ceedet most vettem újonnan kb. 21500€-ért /7,4 M HUF/, 18-ért 2-3 éveset kapsz, bőven garanciális.

2021. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én már az utóbbi 3 "új" autónkat pár évesen vettem. Persze, így nincs meg az az élmény hogy te raktad össze magadnak pontosan abban a színben, extrákkal, motorral, mindennel ahogyan azt te akarod, meg persze szalonból új autót átvenni önmagában egy nagyobb élmény, de cserébe az értékvesztés elég nagy része már nem téged terhel, ha 2-3 évesen veszed.


Én ilyesmit néznék:

[link]


Vagy a tesója a Hyundai i30.

Nagyon tudnak ma már a koreaiak, én cégesként használtam 2015-ös Cee'd-et először szívóbenzin fapad kiadásban - még az is nagyon jó volt -, aztán extrázottabb dízelben, az még jobb volt.

Csak figyelni kell, hogy a gari még meglegyen, mindenképp fel kell hívni egy márkakereskedést vétel előtt, hogy kérdezzék le alvázszám alapján, aktív-e a garancia. Nem nehéz elbukni, a második cégesen mi elbuktuk azáltal, hogy egyszer csúsztunk párszáz kilométert a kötelező szervizzel.

2021. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

"cserébe az értékvesztés elég nagy része már nem téged terhel, ha 2-3 évesen veszed."

Hát nem. Nagyon nem.

Olyan árakon kínálgatják a pár éveseket, hogy legutóbb is inkább újat vettem. A mostani autómat 7 évesen 1 millióval kínálják olcsóbban mint amennyiért vettem. ( Közben persze az árak rendesen elszálltak. )

2021. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

"nem tudom mennyi pénzért kapnék egy új autót."

Érdekes akinek van rá pénze általában tudja.

Mobile.de beállítod, hogy évjárat 2021. Kilométer max 22

Felsorolod az extrákat amit szeretnél. Látni fogod. 18.000 euróért nincs jól felszerelt autó. Legfeljebb swift vagy valami hasonló. Kb. 22.000 től kezdődik az alsó középkategória ami nem fapad..

2021. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 milllió környékén Lexus LS600h. Autópályázásra kiváló.

Vagy GS450h, amely szinén, de az LS az az luxus.

LS autópályán 130-nál 10 litert fogyaszt, ha ez számít. A GS 8.5-t.

LS - 445LE

GS - 340LE

Gyorsulás azonos. LS kissebb csomgatartó. GS nagyobb csomagtartó.

Nem kell megijedni 300 ezer kilométer LS-nél még bejáratós, de GS-nél is szinte semmi.

2021. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!