Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Folyik a hűtővíz?

Folyik a hűtővíz?

Figyelt kérdés
Amikor beindítom a kocsit, utána szinte egyből elfolyik valahol a hűtővíz. Nem tudtam megállapítani, hogy hol. Igazából csak annyit volna a kérdés, hogy ez legrosszabb esetben milyen javítási költséggel jár?
2021. szept. 12. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha a blokk van elrepedva az bizony nagyon sokba is kerülhet.

Gazdasági totálkár.

2021. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10-es XD Adjak nyugtatót tesó?
2021. szept. 12. 13:04
 13/18 A kérdező kommentje:

Amúgy a többieknek köszönöm a rendes választ.

8-as én valóban nem vagyok tisztában a fogalmakkal, azért jöttem fel ide és vártam a választ a szakfineszektől. Tisztelem az autószerelők munkásságát.


Válaszolva pár másik kommentre..

Akkor nagyon remélem, hogy nem repedt el semmi.

Igazából annyi történt, hogy levezettem vele simán 150 km-t tegnap este, aztán még felugrottam a városba, és ott kezdett el ereszteni nagyon. Lehetett hallanai, hogy a nagy nyomás miatt nyomja kifele a vízet. Most reggel meg mikor már nincs nyomás alatt, akkor ahogy elindítom a kocsit utána huzamos tempóban valahol KICSÖPÖG.

2021. szept. 12. 13:12
 14/18 anonim ***** válasza:

De szeretem az ilyen kuncsaftokat mint a kérdező.

Halvány fingja nincs az autóhoz, arra is lusta hogy alánézzen hogy honnan folyik a víz.

Ezért annyit kérhetek munkadijat amennyit nem szégyellek.

Írták itt hogy lehet egy gumicső is. Na ha csak ennyi a baja én biztosan hűtőradiátor cserét számlázok le neki, mivel úgy se tudja hogy mit csináltam.

Ilyen emberek kellenek hogy minél többen legyetek.

2021. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nézegettem hogy honnan folyhat, de nem tudtam kitalálni. Amúgy meg nem fognak átverni, mert az autószerelő ismerőseim, azok régi ismerősök. De mivel vasárnap van senki nem ér rá, úgy hogy a rossz szándékoddal el is takarodhatsz innen 14-es.
2021. szept. 12. 13:47
 16/18 krwkco ***** válasza:

"Most reggel meg mikor már nincs nyomás alatt, akkor ahogy elindítom a kocsit utána huzamos tempóban valahol KICSÖPÖG."

Amikor csöpög, tapogasd végig a csöveket és a csőcsatlakozásokat, a termosztátház környékét, a kiegyenlítőtartályt, a hűtőt, stb. a kezeddel. (Amikor még nem forró minden.) Akkor meg fogod érezni, hogy hol nedves.

És ha muszály használnod az autót, akkor minden út előtt töltsd maximumra a szintet és útközben gyakran ellenőrizd, mert ha egy bizonyos szint alá fogy a hűtővíz, akkor tényleg hengerfejes lesz a motor vagy besül.

2021. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm 16-os!
2021. szept. 12. 14:15
 18/18 anonim válasza:

Szia!


Végül mi lett a megoldás? Így három év után?

febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!