Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok ti...

Melyiket választanátok ti magatok?

Figyelt kérdés
A 7-es BMW M760i változatát vagy Alpina (B7) változatát? Számomra az Alpina csomag miatt a B7 sportosabban néz ki, viszont az M verzióban mégis csak egy 6.6-os, V12-es motor van. A B7-ben "csak" 4.4-es, V8-as. Persze ettől még lehet, hogy a menetteljesítménye jobb a tuning miatt. Nem igazán tudnék választani, ha vásárlás előtt állnék, de talán a menetteljesítmény döntene. Szerencse, hogy nem vagyok ilyen nehéz helyzetben.

2021. szept. 13. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Még nincs péntek, és iskolabezárások sem. Nincs házi feladatod?
2021. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
??
2021. szept. 13. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Én be érnék egy sima 30d-vel. Nem gyenge de az ilyen 60i-nél lényegesen kevesebbet eszik.
2021. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, 70 millióért vennék egy Tesla plaid-et azt az leveri mint vak a poharat és jó minden alkalomra illetve egy suvot a nyaralásos vontatgatos napokra.


A maradék pénz meg maradna csak úgy.

2021. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Azért a Tesla minőségét ne hasonlítsuk a fentebb említettekhez. Nagyon szuper a Tesla szerintem is, elég gyors valóban, de minőségileg még van hová fejlődnie. (Ezért sem kerül 70 millióba.)

2021. szept. 13. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Naja, a tesla még kigyulladni sem tud normálisan pfejjjj.
2021. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Sikerült egy kalap alá venni az összes BMW-t. Azért, mert az ócska dízeles BMW nem tudom hanyas, abból is egy bizonyos időszakban gyártott típusa hajlamos kigyulladni, még nem lesz rossz autó. Egyébként nem vagyok BMW-fan, de a 7-es nagyon szép számomra, természetesen szigorúan benzinesként. Tesla is gyulladt már ki.

2021. szept. 13. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de mit ér a jól kidolgozott belső amikor napi max 1-2 órát vagyok benne és amikor kiszallok belőle pont ugyanazon a mocskos korbehugyozott budapesti parkolóhelyen állok meg. Utazva még ugyanabban a mocsokban utazom csak a fotelem talán igényesebb.


Tartósságra meg a Tesla győz és nem kell autoszerelovel beszélnem.

2021. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor neked elég lenne egy régi Fiat Punto is. Viszont vannak, akik sokkal többet vezetnek, plusz szeretik a magas szintű kényelmet.
2021. szept. 13. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Ez igaz. Van 3 autóm, ebbol 2 viszonylag új (5ev körüli mindegyik) és nem a legolcsóbb kategória.


De van egy harmadik, 20 éves Honda, ütni vágni van és imádom. Neki vágják az ajtót a parkolóban, ratolatnak, ugyan már.


És nem hiányzik hogy az ülés a súlyom által beallitsa magát, nem kell hogy a klíma is oda allitodjon ami nekem a kedvencem, ki se kell hogy szelloztesse a hereimet, nem kell a digit km óra ami naplementekor nem igazán látható, igazából ezek tuti dolgok de nem hiányoznak, és nem ad plusz komfortot.


De feleségem imádja ezeket

2021. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!