Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezeket a horpadásokat hol...

Ezeket a horpadásokat hol tudom megcsináltatni? Lehet egyáltalán? Vagy örökre így marad?

Figyelt kérdés
Erősen többször is megsértettem a kisautóm. Elől a "lökhárító" -t (?) (kicsit leesett) oldala behorpadt, a másik oldalt szintén behorpadt és hátul is 1x neki mentem egy bevásárlókocsinak, behorpadt.
2021. szept. 16. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem az autó, de így eladni sem tudom, ezért kérdezem, hol tudnám ezt rendbehozni eladás előtt...
2021. szept. 16. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Karosszéria lakatos, fényező. Ha a fényezés nem sérült, esetleg jégkáros, de a többségük kb idén már nem ad időpontot, a nagy nyári jégesők miatt..


Ha hajszálkarcos, de az alapréteg nem sérült, ott polírozni szokták.


Nem tudom milyen autó és milyen értékű, de ezek nem olcsó dolgok. Néha anyagilag jobban megéri úgy eladni, ahogy van. Az olcsóbb autókat nem érdemes kipofozni, mert azt a pénzt nem fogod visszakapni valószínű.

A drágábbakat meg muszáj, mert senki nem fog drágán megvenni egy esztétikailag csúnya, vagy sérült autót, max nagyon nyomott áron.

2021. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tolj fel képet róla, mert látatlanban nem lehet megítélni. Egyébként az előttem szóló pontosan leírta, hogy működnek ezek a dolgok.
2021. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krwkco ***** válasza:

Ha műanyag lökhárítóról van szó, akkor vannak autóalkatrészre specializálódott műanyagjavítók.

Vagy ha ügyes vagy megpróbálhatod forró vízzel felmelegíteni és kinyomni. Biztos vannak erről videók a youtube-on.

2021. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!