Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionsofőr kollégák ti...

Kamionsofőr kollégák ti milyen életszínvonalon éltek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
K**vákra jut, mas nem kell
2021. szept. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Élet? Színvonal?
2021. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

altalaban ugyan olyan szinvonalon elnek, mint aki minimalberert dolgozik, auto ezer eves tragacs, ruhak mintha most mennenek disznovagasra, nők - ugyan az a ronda falusi atlagos no, egeszseg lofasz. Buta nepseg, semmi uzleti erzekuk vagy penzerzekuk nincs, mindenre elszorjak, vagy csak szimplan belepumpaljak a csaladjukba de ilyenre hogy uj iphone a koloknek meg stb...


Szemely szerint en befektetem a penzem a sajat szorakozasomba, pl a legjobb gpseket veszem, szazezres hordozhato hangcucc, tv, jatekkonzolok, az automat markaszervizbe hordom Jozsi bacsi muhelye helyett, nekem is elmegy a penz sokszor, de en legalabb elvezem is amire koltok, es akar el is adhatnek mindent es visszajonne 70-80%-a. De lassan belepek a 30-ba, ugy hogy ideje kitalalni milyen vallalkozast szeretnek, es sporolni, meg ha unalmas is :D

2021. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3. Te egy igazi troll vagy.

Ha te neked pénz befektetés a gps , tv és játékkonzol akkor bizony ott nagy a baj a víztoronyban !!!

2021. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
#4 a magam szorakoztatasa hogy az istenbe ne lenne befektetes? Ennyi erovel menj el kamionozni ugy hogy semmit nem viszel magaddal csak egy kukaszsakot amibe szarsz majd, nem tudom hogy fogod elvezni a tobb hetes kintletet
2021. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Kb ugyanúgy mint ha itthon dolgoznék gyárba 3 műszakba. Kajára költök úgy hogy napi egy meleg ételt tudjak készíteni vagy ha esetleg útba esik egy nem túl drága kajálda és van idő akkor ott kajálok de ez nálam ritka én inkább magamra főzök. Itthonról felvágottakat 1-2 tál fagyasztott levest, némi tésztát 40 liter csapvizet viszek, meg kb annyi zöldséget meg egyéb alapanyagot ami 4-5 nap főzéshez elég szokott lenni. Némi nyers húst viszek fagyasztva például meg 2 zacskós leves mindig van nálam ami tartalék arra az esetre ha úgy jönne ki a lépés. A drága helyeket elkerülöm bevásárlás céljából mert én ház felújításra gyűjtök ezért is járok ki dolgozni. Autót tartok fenn amivel bejárok a telephelyre és van egy másik autóm amit egyenlőre átadtam testvéremnek aki fenntartja meg használja, arra nem kell költenem semmit. Albérletet nem fizetek mert felesleges, ha hazajövök akkor szülőkhöz megyek mert a saját házam nincs lakható állapotban még.

Nem szoktam drága ruhákra meg kütyükre költeni csak arra amire tényéleg szükségem van, egy átlagos laptopom van internetezésre, meg zenehallgatásra, filmezésre és ennyi. Mobiltelefonból is csak egy középkategóriás egyszerű androidos készülékem van semmi extra.

2021. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, kb be is mutatkozott az átlag alatti kamionos. Aki olyan alapdolgokkal sincs tisztában, mint egy általános iskolás. Pl, hogy mi a befektetés.

Na ezek azok, akik előadják magukat.

A többi teljesen átlagossan él. Nem akar kizünni, hanem elvan a saját életével, céljával.

És igen. Az okosnak van pénze, tud gazdálkodni, és BEFEKTETNI is.

2021. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!