Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kamionsofőr jobban vezethe...

Egy kamionsofőr jobban vezethet személygépjárművet, mint egy átlag autós?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. A béna sofőrök általában nem választanak ilyen munkát.
2020. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

HA valaki 100-150 ezret vezet évente az azért nagyobb gyakorlat mint ami a legtöbb embernek van.

Van aki egész életében nem megy 150 ezret.

2020. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az ok, de abból 99% autópálya.


Előre egyenesen..


Vs. valaki aki évi pl megy 15ezret csak városban.


Melyik vezet vajon jobban?

2020. ápr. 24. 09:33
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon elvagy te tévedve.

Az aki a városban járkál a munkahely, Tesco között, azt nem nevezném gyakorlatnak sem.

EGy kamionos kap egy feladatot hogy például magyarból vigyen egy fuvart Barcelonába, majd ott a környékről felrak és megy Hamburgba. Onnan mehet akár merre is,

Skandináviába vagy Bulgárba.

Majd valamikor vissza jön magyarba.

Hidd el egy ilyen út alatt többet gyakorol mint te például egész életedben.

2020. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mész egyenesen egy pályán egész életedben, kivéve egy két helyet, 90el végig, néha megelőzve 1 másik kamiont fél órán át. Nem tudom mitől lenne sokkal jobb sofőr, mint egy személyautós, aki városban közlekedik, sokkal több veszélyhezettel.
2020. ápr. 24. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Kár hogy nem érted ezt te, nyilván azért nem vagy kamionos.
2020. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 éve vezetek, naponta csak városba. Nekem nagyon nehéz volt megcsinálni a ce jogsit mert az nem gyakorlat, hogy be tudok egy Alhambrával parkolni két kocsi közé vagy megállok és átengedek egy gyalogost vagy kis utcákba tekergek. Az lótüdő. Az amikor nyergessel megfordulsz egy kis városi utcába , na az már hozzátesz picit.


Most jöttem 40 percet autóúton, levettem a szájmaszkom és annyi elég volt, hogy majdnem lesodródjam, egy gondolj bele, ha valaki van a leálló sávon kamion mögött megyek nem látok el 200 métert oldalra aztán lenne a sírás.. igenis gyakorlottabbak. Gondolj abba is bele, hogy csak gyakorlattal lehet valaki sofőr, friss papírokkal már alig. Nem véletlen.

2020. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:
Átlagot tekintve jobban.
2020. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%-ban autópályán mennek, de a maradék 10%-ban szűk utakon keresgélnek címeket, városban bolyonganak, szűk rámpákra tolatnak, ilyesmi.
2020. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted a kamionos nem vezet kisautót? Meg ez a 90 autopálya úgy hülyeség ahogy van, én 6 éve kamionozok Németórszágban, kb 12-15ezret megyet havonta, az kb 150 ezer évente, az durván 900ezer 6 év alatt, a te képleted alapján is 90 ezer nem autópályán 40 tonnás 18 méteres szerelvénnyel, ha nagy a dugó akár Kölnöt is keresztűlszelem ha ezzel spórolok 10 percet, erre rájön kb 30.000 amit a személygépkocsimmal megyek,+ 8-10.000 motorral, most akkor miért vezetek én szarabbúl mint te aki 15 ezret mész évente?
2020. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!