Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg van olyan javítás...

Tényleg van olyan javítás mely után a kilométerszámláló lenullázódik?

Figyelt kérdés

Tehát elviszi valaki az autóját, van benne például 120 ezer kilométer, valamilyen alkatrészeket kicserélnek benne, és 0 kilométerről indul a számláló.

Ilyen tényleg létezik? Már hallottam azt is, hogy igen, azt is, hogy ez baromság. Én abszolút nem értek az autókhoz, jogsim is csak nemrég lett, autót is csak pár hete vettem.

Ha ez igaz, akkor miket kell kicserélni ahhoz, hogy nullázódjon?


2021. szept. 20. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, ha magát az óracsoportot cserélik. De nem minden típusnál.
2021. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óracsoport cserénél azért illő lenne a valós km-t beleírni. De motorcserénél pl. jogos a nullázás.
2021. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%

#2

Hozok neked egy szitává rohadt tragacsot, lógó futóművel, 0 fékkel, búgó váltóval, szetszabdalt beltérrel, az összes hibajelző világítani fog, de a motortömb új lesz. A km számlálót lenullázom. Megveszed te idióta?

2021. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Ez nem teljesen igaz, a futóművek is pl sok köze van a kilóméterhez.
2021. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom: a km-számláló az autó első forgalomba helyezésétől számoljon. Ha volt motorcsere, akkor szervizkönyvvel lehet igazolni, hogy mikor és milyen km-állásnál.
2021. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 Én nem kilométeróra alapján veszek autót, hanem átnézem. Ha "egy szitává rohadt tragacsot, lógó futóművel, 0 fékkel, búgó váltóval, szetszabdalt beltérrel, az összes hibajelző világítani fog" autót nézek, akkor pont leszarom hogy mennyit mutat a km óra. Remélem te sem az alapján szoktál autót venni hogy most épp 50ezret vagy 200ezret mutat. Aki így vesz magára vessen.

Ezzel szemben a motor valós állapotát elég nehezen nézed meg alaposan, ott az óra szokott a iránymutató lenni.

2021. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!