Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Lányomnak jó autó...

Szerintetek Lányomnak jó autó a Mercedes A 160 1998-ból?

Figyelt kérdés

Mindenáron ilyen kotla problémahalmazt néz. Kis Vw vagy Valami Francia autó nem jó, neki merci kell. Ilyen vana abartnőjének és problémamentes, hát persze, hogy problémamentes. Ott is az apja fizeti, ezt meg én fizetném. Nekem Suzuki Ignisem van, nem tudom mit lehet egy 20+ éves merciben szeretni, ráadásul gusztustalanul néz ki. De ragazskodik hozzá :


Szerintetek nagyon sokat kene ra kolteni? Vagy megis hogy kepzeljem el afenntartast? Azzal tomik tele a fejet h ebbe sinsc ami elromoljon mint a suzukimba. de ez szerintem nem igaz.


Íme az autó :


[link]


Szerintetek?



#Mercedes A160,140-es, 1. autó, kocsi, mercit persze 400ert
2021. szept. 22. 20:18
1 2 3 4 5
 11/43 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ezektol az A merciktől menekulni kell.Szó szerint minden bajuk is van,es mellé nég úgy rohadnak mint kb semmi mas a piacon.
2021. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Tuti vétel... aztán többet lesz a szerelőnél mint a lányodnál... Ez rohad is, borul is (nézd meg neten, Mercedes A moose test), nem is megbízható de legalább ez a modell is biztos cigányé volt. Kéne a fenének.


Vegyél egy Mitsubishi Colt-ot neki.

2021. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Na szegény apuka még életvezetési tanácsokat is kapott. :)


Páromnak néztem én is ilyen mercit, csak én szerelgetem is az autókat, hát olyan horror alkatrészárak vannak hozzá, hogy beszarás.

1 hengerfejtömítés valami 35 ezer forint.


Ráadásul valami típushibás gyíkja is van, mert ahány áll mellettem a pirosnál, mind kattog mint a fene. Szétkopó vez.tengely, vagy himbák, hidrotőkék, franc tudja mi van benne.


És igen, rohad mint a qrva élet, főleg a bölcsője.

2021. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Tökegyszerű, ha ilyen betegágyat akar, akkor mondd meg neki hogy "a szervízelés a te gondod lesz, nem fizetem!"

És le van zárva az ügy.

2021. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Ez a borulos merci ?:)

Ha kerekein nem is, majd az oldalán borul.


:)

2021. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Lányodnak van párja? Sebaj ha nincs, majd fog cumizmi az autóval.

Ezek már öreg romhalmazok de legalább rondák.

2021. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

"ebbe sinsc ami elromoljon"


Áhh dehogy, csak a legszarabb Merci motor a legszarabb váltóval....😅😅😅

2021. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
#16 nem a kora a baj, hanem hogy kik csinálták, kiknek, és miért, és főképp: hogyan. :D
2021. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :) Megbeszélem vele ezt a dolgot, igen velünk él még. Én sem értem, hogy miért kell Mercit venni egyből :D
2021. szept. 23. 12:40
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
kivagyiságból, semmi több. csak az átlagpógár elhiszi valamiért, hogy a csirkelábnyomtól az jó kocsi lesz. a valóság meg az hogy igazából egyik sem az.
2021. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!