Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes R osztály (2. generác...

Mercedes R osztály (2. generációs) mennyire jó választás napi, nagyrészt autópályás használatra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon drága a fenntartása, az üzemanyagon felül évi 1-másfél millióval számolok a szervízzel. Külföldről hoznák be egy olyat, ami még csak 150, max 200 ezer km-t futott, szóval viszonylag a kínálat tetejéről venném. Egy ilyen autónál gondolom ennyi km még nem számít annyira soknak, egy Mercedes azért csak nem esik szét még 150 ezer km után, korrektül összerakják ezeket.

2021. szept. 28. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Autópályára inkább valami laposabb szedánt vagy kombit vegyél, pl C vagy E osztály, csendesebb és jóval kevesebbet fog fogyasztani. Persze ha a divatot el tudod engedni..
2021. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1) Nem tudom, hogy miből gondolod, hogy nagyon drága a fenntartása. Évi 1-1,5 millió-val elég erőteljesen fölé lőttél :D. Hajlamos az ember azt hinni, hogy úristen Mercedes, csillagászati összegek. Nekem lassan 3 éve van egy 10 éves benzines C osztályom. 3 év alatt a kötelező szervizen kívül nagyjából 100 ezer forintot kellett ráköltenem, mind a 2 típushiba orvosolása volt. 3 év alatt.


2) Nem tudom mit tud egy ilyen R osztály, amit ne tudna egy E kombi mondjuk. Cserébe ez rondább :D


3) Autópályás használatra ahhoz hogy egyedül menj, hót felesleges egy ekkora autó. Ez azoknak van, akiknek van 3 gyerekük és állandóan plafonig pakolják az autót. Ha te 90%-ban egyedül jársz autópályán dolgozni, arra nem kell szerintem R osztály.

Nem tudom neked van-e családod, ha igen mekkora, vagy mennyit utaztok.

2021. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!