Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Suzuki motor a jobb?

Melyik Suzuki motor a jobb?

Figyelt kérdés

A "papír" Suzukira gondolok.

Ugye tudni illik, hogy voltak 1.0; 1.3; 1.6 literes motorok, tudtom szerint az 1.3- ból készült 8 és 16 szelepes is.

Na itt a kérdés, melyik a Megbízhatóbb? És a Megbízhatóbbra a legolcsóbbak az alkatrészek?

Válaszokat előre is köszi!

( https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__53.. Ha valaki ezt belinkelné, csak szólok ez nem ad választ arra, hogy melyik a megbízhatóbb.)



2021. szept. 29. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nézd én az 1.0 teszteltem "verseny körülmények" között is. Egyszerű megbízható és nagyon kevés pénzből fenntartható.
2021. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
"versenykörülmény" ? :-) tolattál 20-al? :-))))
2021. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
100%

Nem tudom van-e értelme 20éves autóknál melyikben van "jobb" motor vitába belekezdeni.A masik hogy ha valaki már egy swiftnél is fillérbaxóskodik,ugy hogy még meg sincs az autó az ne is vegyen,mert láthatóan nem engedheti meg magának.

Ja és még annyit hogy ezeknek a motorjaval lesz a legkevesebb bajod....a szitává rohadt alvázzal meg futómű bekötésk pontokkal viszont biztosan xopni fogsz.

2021. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A 3. Részlegesen egyet értek.


Mindegyik megbízható . Én is 20 év körüli kocsival járok, zsákba macska.


1.0 akkor is kibírja az ország úti tempót, de erre a célra inkább 1.3


Összességében 1.3 ajánlom

(1.6 ritka)


De ha találsz 1.0 ami kitűnő állapotban van csapj le rá.

2021. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!