Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mom Park garázsában, van aki...

Mom Park garázsában, van aki nem fizet a motor tárolásért?

Figyelt kérdés
Egyrészt tudom, hogy alapvetően fizetős a parkolás. Illetve, hogy vannak akik bérleti szerződéssel rendelkeznek (legalább is a házi rendben azt írják, hogy akinek van bérleti szerződése, az jogosult az ott parkolásra) de ezt hogy hol lehetne kötni nem találtam sehol, másfelől hallottam olyat, aki motorral behajtott a sorompó mellett, és letette a mélygarázsban “úgymond” akkor illegálisan?!

2021. szept. 30. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Olvasd el a házirendet. Honnan tudod, hogy annak a motorosnak nem volt bérleti szerződése? Megkérdezted tőle?


"6.2. A garázs rendjének megsértése esetén - különösen a forgalmi rendszámmal nem rendelkező járművek

leállítása, vagy a parkolási díj megfizetése nélküli távozás esetén - a bérbeadó 20 000 Ft kötbérként való

megfizetését követeli a ki nem fizetett parkolási díjon felül. Ezen túlmenően a bérbeadó követelheti

minden, a garázs rendjének megsértésével kapcsolatos ráfordítás, különösen rendőrségi vizsgálatok,

munkatársak alkalmazása, javítási munkálatok miatt felmerült költségek, ügyvédi költségek stb.

megtérítését."


Lehet kísérletezni persze, csak aztán nehogy visszamenőleg 20 ezer forint / fizetés nélküli távozás + 200 ezer forint egyéb díjat kelljen fizetned, mert 400 ezer forintnál lehet olcsóbban is parkolni 20 napon keresztül.


Amúgy egyik barátom pont abban a parkolóban eljátszotta ezt egyszer, aztán soha többet. Ott lakott a mom mellett. Előbb vagy utóbb le fogsz bukni és az nagyon fog fájni, főleg ha előtte feljegyezték, hányszor játszottad ezt el. Annyiszor 20 ezer forint kapásból a bünti.


[link]

2021. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!