Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki ha még 22 évesen eddig...

Ciki ha még 22 évesen eddig nem mertem belefogni a jogosítványba?

Figyelt kérdés
Elég szorongós típus vagyok, pontosabban "orvosilag" is elismerten generalizált szorongásom van, és nagyon alacsony küszöbön áll az önbizalmam. Félek a vezetéstől, pedig a munkám/kényelmem miatt muszáj lenne belevágnom lassan, de nagyon sok rosszat hallottam, és alapból az én városomba a közelekedés valami borzalmasan nem jól megtervezett. Volt már valaki hasonló helyzetben, vagy ez a félelem elmúlik a gyakorlás során?

2021. okt. 2. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki? 17 évesen amúgy se alkalom szerintem az átlag ember vezetésre...
2021. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem ciki, az lesz ciki ha meghúznak.
2021. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudhatod mi lesz amíg bele nem vágsz!
2021. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés ciki.

Nagyon sokan 30, 40 évesen, vagy még idősebben szereznek jogosítványt, amikor annak szükségét érzik.

2021. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy te azt hiszed számít hány évesen csinálod a jogsit.Képzeld vannak akik 40 évesen csinálják,őket az összes ismerősük kiröhögik a háta mögött?
2021. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En 30 eves koromig 100% ig biztos voltam benne,hogy addig jo az emberisegnek amig en nem vezetek.

2 embert leszamitva mindenki mellett felek az autoban,a hatso ulesen 10 perc utan rosszul leszek,de elol is egy egy elesebb kanyar,vagy picit erosebb fekezes hatasara is felkavarodik a gyomrom.

Plusz mindig nyomom a nemletezo fekpedalt az anyoson 70-80km/h felett😂😂

Aztan tavaly megis elkezdett izgatni a dolog,iden ev elejen bele is vagtam.1 honapja vezetek es imadom.es nem felek fouton sem,forgalomban sem.persze meg ovatosabb vagyok,de felelem nincs bennem.

A jogsi is sima igy volt,elsore minden,a vezetes a 30.oran sikerult.

Ha igy erzed,allj neki barmikor.az sem ciki ha varsz meg par evet,sot.

2021. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2 eve 43 evesen tettem le, elotte bem vezettem es nem is erdekelt a dolog.. Most se nagyon, de minden napi elethez mar kell egy auto
2021. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Költözés, időbeosztás és egy embernél előforduló rendszeres tahóskodás miatt 3 oktatónál is tanultam. Mindhármuknak voltak 40 fölötti tanulóik is, 25-30 közti meg egyenesen rengeteg. 22 év teljesen normális kor, nem mindenkinek adatik meg, hogy a szülei kifizessék, beleadjanak 17-18 évesen (persze tudom, itt a gyíkon ez neeeem így van, mindenki maga kereste meg a rávalót).
2021. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 A rávalót megkerestem hálistennek csak kicsit félek a dologtól :D persze benzinkutas vagyok én is sok olyan emberrel találkozok, aki azt mondja hogy nemrég szerezte meg a jogsiját, és akár 40-50 éves, vagy 30. Csak valahogy félek az egész procedúrától, pedig nagyon jól jönne lassan.
2021. okt. 16. 23:15
 10/10 anonim válasza:

Szia! Ugyanabban a cipőben járok amiben te, 21 éves lány vagyok én is generalizálz szorongással vágtam bele a jogsiba. Szeptemberben kezdtem el a gyakorlati részt, forgalomban vezetek már. Sajnos a szorongás olyankor is közbeszól, amikor nem kéne, az biztos, hogy sokszor több energiát vesz el, mint egy nem szorongó tanulótól. Igyekszem türelmes és elfogadó lenni magammal. Az okatóm elég jó, ugyan nem szuperkedves, (ami pedig nagy segítség lenne a szorongásom miatt) de mindig mindent megkérdezek és ez segít kontrollban lennem.

A korod szerintem teljesen mindegy, akkor vágj bele, amikor késznek érzed magad erre. Az biztos, hogy ez egy hosszabb utazás, de ne felejsd el, hogy a vége az, hogy jogosítványod lesz, ami hatalmas szabadságot fog adni! Nagyon szurkolok neked!

2021. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!