Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kimenjek-megéri Angliában...

Kimenjek-megéri Angliában kamionozni?

Figyelt kérdés
Most lesz kész a jogsim novemberben és olvasva a mostani helyzetet és a pénzeket, szívesen kimennék kamionozni Angliába, csak attól félek,hogy pályakezdőként nem vesznek fel.Szívesen olvasnék véleményeket, pro és kontrákat. Köszönöm!

2021. okt. 2. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

azert nehogy azt higyjetek hogy trump modszerrel mindenkit hazakuldtek... aki ott volt mar egy ideje jelentkezhetett letelepedesre, es most ha kimegy valaki lehet csak 3 honapra kap vizumot, de ha a ceged mrg van veled elegedve eltudjak intezni hogy maradhass meg. Nem kell azt feltetelezni, hogy most aki angol rendszamu kamionnal jar az angol, ugyan ugy vannak magyar,lengyel,roman stb... soforok a mai napig.


Es nem most lettek jok a fizetesek, mar eleg reg ota angliaban lehetett a legjobban keresni, mig Nemetorszagban pl a 2600€ az atlag kamionos ber mar eleg reg ota, addig angliaban boven 3000 font felett volt mindig is, most meg akar 4500 fontos fizetest is lehet kapni.


Csak mig a nemeteknel sose lesz olyan hogy ne legyen kamionos, igy megtehetik azt hogy nem emelnek bert es nem is fognak, addig most az angolok kenyszer helyzetben vannak

2021. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
amugy semmi extra nincs a baloldali kozlekedesben, egyetlen egy rizika, vagy inkabb ketto van ha te bal oldalt ulsz es ott is kozlekedsz, minden egyes savvaltasnal zabszemet nem lehetne a seggembe dugni, 6 ev utan par honapja volt hogy valami idiota a fiat500-as kis szaraval ott haladt mellettem de pont ott ahol se a jobbos tukorben, se a rampa tukorben nem latszik, es nekimentem savvaltaskor mert nem lattam, de kameran megvan hogy elhalad mellettem, a kamera epp latta az orrat, aztan VISSZALASSITOTT pedig nem volt elotte semmi. Hulye idiota nyomorek... en kimentem a parkoloba o meg tovabbment, mind1 kameran megvan. Egy jobbos vezeto uleses kamionnal nincs ilyen gond. A masik a korforgalom, van 1-2 korforgalom amit szinte lehetetlen belatni baloldalrol, olyankor nem tudok mit csinalni, nagyon nagyon nagyon lassan elkezdek menni befele, ha jon valaki majd csak megall vagy kikerul... Ismetelten, jobbos vezetouleses kamionban ez nem lenne problema
2021. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!