Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós , régebbi...

Automata váltós , régebbi autókból miêrt csak csatahajó hosszúsàgú van ?

Figyelt kérdés
Kivève a pici Smart,de nem sok jót olvastam róla. Van egy kézivàlòs kocsim, de nem ültem benne két ève, inkàbb eladnàm, nem tudok megbaràtkozni a vàltàssal. Nő vagyok természetesen. Egy millió alatt néztem autókat, de borzalmas a vàlaszték. Lepukkant Mercik ,Bmw-k arany àron. Ami normàlis lenne, abba meg egy komplett csalàdot el lehetne furikàzni. Kicsi, automata kellene.
2021. okt. 3. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert régebben luxus volt az automata nem tömeggyártmány, mint ma.
2021. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Seat Arosa, VW Lupo, Renault Twingo, meg még van egy pár
2021. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Suzukiból elég sok automata van, de egy B vagy C Corsa is jó választás lehet a régebbi kisebb autók közül. Micra és Yaris is van automata.

Állítsd be a Hahu keresőjét 1 millió forintig, a köbcentit pedig 1.500-ig és válogathatsz.

2021. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én automatapárti vagyok, de ilyen ársávban nem gondolkoznék benne. Persze van már kisautó amiben lehet találni, de régen ezek borsos extrák voltak. Akinek ennyire nincs pénze kocsira, annak egy váltóhiba teljes anyagi csőd. Ilyen korú autónál meg benne van. Persze nagyobb a valószínűsége, hogy bírja még a váltó, mint nem. De nem lehet figyelmen kívül hagyni.
2021. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát egymillió alatt persze hogy borzalmas a választék....

BMW, Merci 15-20 millió újonnan, akkor milyen állapotban lehet egy 500ezres-...

2021. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Lehet inkább egyáltalán nem kellene vezetned.
2021. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

"Van egy kézivàlòs kocsim, de nem ültem benne két ève, inkàbb eladnàm, nem tudok megbaràtkozni a vàltàssal. Nő vagyok természetesen."

szerintem itt nincs összefüggés, tényleg rém primitív és elavult egy konstrukció a manuális váltó (és ezt úgy mondom hogy én egyébként még hibás kuplunggal is bármit elvezetek, de egyszerűen fényévekkel jobb mindenben IS az automata)

az hogy 1 millió a kereted, az önmagában egyáltalán nem problémás az automata váltót illetően, csak ne Merciket meg Bömbiket nézzél akkor már, mert azokból kb fémhulladék áron vagyunk

mások már jól leírták, csomó automata váltós kisautó van, keress rá így

2021. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja főleg megbízhatóságban milyen jók ezek a mai robotváltók. na neeee :D :D
2021. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert a régi automatákkal 100-150 ló alatt siralmasan mentek az autók.
2021. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 ezert nem kene elhinni mindent, amit az interneten eled bofognek anelkul, hogy te is megbizonyosodnal roluk
2021. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!