Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós , régebbi...

Automata váltós , régebbi autókból miêrt csak csatahajó hosszúsàgú van ?

Figyelt kérdés
Kivève a pici Smart,de nem sok jót olvastam róla. Van egy kézivàlòs kocsim, de nem ültem benne két ève, inkàbb eladnàm, nem tudok megbaràtkozni a vàltàssal. Nő vagyok természetesen. Egy millió alatt néztem autókat, de borzalmas a vàlaszték. Lepukkant Mercik ,Bmw-k arany àron. Ami normàlis lenne, abba meg egy komplett csalàdot el lehetne furikàzni. Kicsi, automata kellene.
2021. okt. 3. 08:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
#10 ja megint az az érv hogy csak akkor lehet véleményem bármi technikáról ha volt a nevemre íratva belőle? :D :D :D
2021. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Mert összeolvasott baromságokat visszaböfögni az összefüggések minimális ismerete nélkül bárki tud.

2021. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Imádom, akik manuális váltós autót vezetnek, azoknak a jelentős része meg van győződve arról, hogy az automata váltó az az ördög találmánya, csak a pénzt nyeli, nem megbízható, meg különben is vezesse az aki nem tud vezetni!


Megbízhatóság? Úgy csináltok komolyan, mintha egy automataváltós autót 20 ezrenként váltófelújításra meg olajcserére kéne vinni félmillióért...

Apámnak az előző A6-ja (is) automata volt. 400 ezer megtett km-rel olyan volt a váltója mint az új...


Szóval hagyjátok már ezt... Teljesen jó az automata.

Hozzáteszem, 1 millió alatt ne akarj jó automata BMW / Audi / Mercit venni... Az olyan is lesz amilyen...

2021. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13, kikérem magamnak. a klasszikus hidrodinamikus automatával az égegyadta világon semmi bajom sincs.
2021. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Fèlre èrtettètek, nem akarok mercit,bmw-t. Arra gondoltam, hogy a hirdetèsek nagy rèsze ez... Egy automata twingot ,illetve swift-et nèztem ki egyelőre. De igazàból bàrmi jó lenne, ami kicsi.
2021. okt. 4. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!