Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett olyan menő fiatalok...

Miért lett olyan menő fiatalok körében a dízel kocsi?

Figyelt kérdés
Hihetetlennek tűnik de nálunk a városban (lakótelepen) szinte minden 25 év alatti ilyen 20 éves, németből behozott csodával jár. Ha hallom hogy jön egy traktorhang már tudom hogy nem MTZ lesz hanem jön a friss jogsis 17 éves gyerek a golfjával, napi 150 ilyet látni. Könyök kint, napszemüveg, zene maxon, turbó fütyül, majd ahol közönségre talál, 5000-ig kihuzat hogy jól füstöljön. Ja és tudtommal ezekbe ha besz.rik valami az nem olcsó mulatság, vajon miből fizetik?

2021. okt. 4. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Megy mint a meszes, és alig eszik. Mi kell még a fiatalnak?
2021. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%
Mert azt hiszik, hogy a turbótól lesz menő. Menőnek hangzik az a mondat, hogy "turbós autóm van". És talán az is volt... ezelőtt 20 évvel, de ugye köztudott, hogy a dízelesek nem szeretnék haladni a korral, ezért is léteznek még dízeles autók.
2021. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A sok szakadt BMW, meg Passat nem tűnik fel, csak a Golf?


Egyébként keveset eszik, kategóriában megbízható, olcsón fenntartható, a turbódízel érzésre jobban húz, sok van belőle, olcsó az új és bontott alkatrész, minden szerelő ért hozzá stb stb.. Lehetne még sorolni, megtettük elégszer a többi hasonló kérdésnél

2021. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3-as dehogynem, csak példa volt. Mondhattam volna JTD alfát vagy 320d-t is meg audi a3-at
2021. okt. 4. 15:07
 5/26 anonim ***** válasza:
41%

Azért mert csak ilyen csillió kilométert futott kormoló TDI-ket engedhetnek meg maguknak amiktől már mindenki szabadul.Ezek valamennyire mennek a többi hasonló árkategóriában lévő szívóbenzineshez képest és nem fogyasztanak sokat,a tökéletes olcsó racse/villogás hozzávalói.

Persze az ilyen társaságok minden normális embernek nevetség tárgyát képzik de szinte mindenki hülye volt fiatalon,legalább elhiszik magukról hogy menők,jól érzik magukat,hát legyen.Majd kinőnek belőle,legalábbis remélem.

2021. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Mert keveset eszik, kategórián belül a szívóbenzinhez képest sokkal jobban megy, megbízható, jó tuning alap. Minden sarkon találsz hozzá szerelőt, Tescoban a tejek mellett meg alkatrészt.


Az, hogy valami suttyó kormoltatja, az őt minősíti, nem magát a dízel autót.

2021. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok és nekem 2.2 szívóbenzin van😎 Mikor meglett a jogsim 17 évesen, ezen nem volt műszaki és ameddig felkészítettem műszakira addig vettem egy 1.4-es golfot mert az volt olcsón... A műszaki állapota hagyott némi kív@nni valót magaután és a kipufogó is kifújt, így azt a tipikus hülyegyerekautó hatást keltette.. Én szégyelltem, nem tartom menőnek azt, amikor repedtfazék hangja van, kormol és nem megy.

Egyébként sokszor megmosolyogtat, amikor a kb velem egyidősek "versenyezni" akarnak. Én megyek mintha mi sem volna, ő meg padlógázzal, gumit nyikorogtatva gyorsulgat mellettem.

Mondjuk azért hozzá kell tenni hogy 12 éves korom óta "motorozok", eddig max 250-es motoron ültem, az is csak egy próbakör erejéig. Szóval má' benőtt a fejem lágya, kibaromkodtam magam a kis 125-ös kávédarálókkal😅

Jaa és igen, a fogyasztás miatt veszik... A könnyem is kicsordult múltkor, mikor 14,5 literes városi fogyasztást mértem a Chevroletnek.

2021. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek a maga döntése, hogy milyen kocsit szeretne használni és milyen célra.

Emellett valóban megérős, tekintve azokat a tényeket amiket már előttem is leírtak.

+ Nem értem miért kell ennyire utálkozni, mivel ezelőtt hosszú éveken keresztül ugyanúgy létezett ez a jelenség is.

Ezt pedig nem rád értem kérdező, csak sokan egyből szarrá savazzák a dízeleseket (ma már talán egyre több fórumon).

Mondjuk sokszor a tunereket is leszólják, pedig mindez meg már ízlés kérdése.

2021. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Kormol, jó a hangja meg ilyenek.
2021. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

#1. Nem mennek ezek, lassú szemét az összes :D



#9 jó hangja? dízelből jó hangja az M61 Nohabnak és társainak van.. az ilyen utcai csettegő fordtranzit féle kereplésében mi az ami jó?

2021. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!