Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet reálisan ez az...

Mennyit érhet reálisan ez az autó?

Figyelt kérdés

Egy Honda Accord 2.4i 2009-es autóról van szó.

201 lóerős benzines motorja van. Fekete színű, garázsban tartott, kiválló állapotú festéssel, és belső térrel. Cserélve lettek az első fényszórók(nem törés miatt), a hangrendszer, és mind a 4 gumi.

Ha eladnám, mennyi lenne a reális ára.

(Nem hirdetés, csupán érdekel, mennyit ér az autó)



2021. okt. 7. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

" Cserélve lettek az első fényszórók(nem törés miatt), a hangrendszer, és mind a 4 gumi. "

Ez felesleges szöveg, az a lényeg hogy jó legyen.

2021. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
3,5 körül vannak fent ilyen accordok, felszereltség és futott km függő is, mert persze azt nem tudjuk, hogy milyen felszereltség vagy mennyi van benne, de azt igen, hogy garázsban volt tartva, igazi árbefolyásoló tényező...
2021. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kb 197xxxKM az állása kb, majd később megnézem.


A felszereltsége pedig:



vezetőoldali légzsák, utasoldali légzsák, oldallégzsák, fejlégzsák,

kartámasz, fejtámla, ülésfűtés,

elektromos ablak elöl, hátul, hővédő üvegezés, állítható kormány, szervokormány, multifunkciós kormány,

ABS (blokkolásgátló), EBD/EBV (fékerő-elosztó), ASR (kipörgésgátló)

indításgátló, távirányítós 2 gyári kulcs, motorosan állítható tükör, fűthető külső tükör, tempomat, esőérzékelős ablaktörlő, fényszórómosó.


Kb ennyi a felszereltsége

2021. okt. 7. 11:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyit kaphatsz érte -ennyi infó alapján- nincs ember aki pontosan megmondja. Aki beleszerelmesedik első látásra, az lehet, hogy megadja érte 2.5 milliót, akinek nem szívügye az Accord, az 500ezret sem ad érte.

Az pedig egy újabb necces kérdés, hogy a "reális" fogalma mennyire mást jelent az eladónak és megint mást a vásárlónak.


Észrevétel:

nekem egy 16 éves autóm van (nem Honda) de semmi okom nincs, hogy komplett fényszórókat cseréljek.

Szóval:

Te azt mondod, vettem rá két új fényszórót.

Érdeklődő mondja: valami nem frankó, mert egy garázsban tartott 12 éves Hondán nincs miért kicserélni a lámpát.

Jah, és nem írunk olyat, hogy "201 lóerős benzines motorja van"

Annyi volt, valamikor új korában.

Szóval bizonyára szép, jó, erős autó, de azért óvatosan az információkkal. ;)

2021. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fényszórók azért cseréltem, mert kicsit bemattultak, úgy még szebb, ha fényes. Olcsón hozzájutottak 2 új fényszóróhoz, megérte.
2021. okt. 7. 12:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem minket kell győzködnöd, de mattulás ellen polírozni szoktak nem komplett fényszórót cserélnek.
2021. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kb 400 ezer forint. függ állapotátol,alaktrészek csere,müszaki,auto életkora,futot kilométer.
2021. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Látod, csak egy példát mondtam a lámpára, és már bele is futottál egy magyarázkodásba.

A vevő (értsd a rossz vevő) azonnal belekapaszkodik az ilyenbe. Ennek nem eladás lesz a vége, hanem egy értelmetlen vita, és azzal fog tovább állni, hogy "biztos össze volt törve".

2021. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Morzsi007 ***** válasza:
100%
6 évvel ezelőtt néztem pont ilyen autókat, akkor 4M körül mozogtak úgy emlékszem, de végül 6-os Mazda lett helyette, mert az könnyebb, meg egy kicsit olcsóbb volt. Még most ennyiért mennének, (3,5M) ?.
2021. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Cirko Barna válasza:
Csatlakozva az előttem szólokhoz, ez függ futott km-től, eddigi szervizeléstől, felszereltségtől, érte-e kár balesetben, stb., meg attól is, mennyire keresett modell ez a piacon. Javaslom, keress rá ezekre a kulcszavakra Google-ön, és kérj szakértést (a legtöbb pénzért van, de legalább nem sötétben tapogatózol): "járműelemzés", "alvázszám-lekérdezés".
2021. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!