Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tavaly eltiltottak Németország...

Tommy kérdése:

Tavaly eltiltottak Németországban a vezetestol 9 hónapra letelt a 9 honap és utankepzesre kell mennem de Németországban az ügyvédem azt mondta németben kell megcsinalnom, csinalhatom Magyarországon is?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez valami troll kérdés? Ha az ügyvéded azt mondtam kint kell megcsinálnod, akkor miből gondolod, hogy téves az infó?

Egyébként 9 hónap alkohol miatt, valószínűleg nem kevés volt benned. Én személy szerint vissza se adnám, de ez csak az én szerény véleményem.

2021. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvéd csak tudja, szóval akkor valószínű ott kell. Cumi, de hát ez van, nincs mit tenni, magad rohantál fejjel a falnak.
2021. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Az a kérdés, melyik ország adta ki a jogosítványod, ott kell elvégezned az utánképzést.
2021. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az miért nem érthető és hihető amit az ügyvéd mond?
2021. nov. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te most is ittas vagy hogy kiemeled ezt a kérdést???
2021. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem ezek a szitkozások, mintha itt még senki nem baszott volna el semmit életében... A biblia világosan fogalmaz, ne ítélj hogy ne ítéltess! Gondolom már túl vagy rajta, de ha az ügyvéd azt mondta valószínűleg ott is kell elvégezd.
febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az MPU tesztet itt kell abszolvälnod vagy sosem kapod vissza a jogsid itt...
márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!