Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 50es robogóm, az...

Van egy 50es robogóm, az lenne a kér dé sem, hogy illik beindítani, kicsit járatni néha napján ? Ha igen, milyen rendszerességgel ? Nemrég vettem, de most kb 4 nap telt el, hogy nem indítottam be.

Figyelt kérdés

Köszönöm a segítséget!

(Amúgy ma azért beindítottam most :D itt írok mellőle)

Ami azt illeti, csak berugni lehetett.

Hagyjam valameddig pöfögni ?



2021. okt. 11. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem használod ne indítgasd csak havonta. Ha már beindítod menj is vele legalább 5km-t.

Akksit vidd be a szobába, ha nem használod télen.

2021. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Lenne még valami.

S ha már csak 3-4 naponta használom a robogót ?

Akkor még ne vegyem ki belőle az akksit igaz ?


Vagy pl úgy, hogy 7 napból csak 3szor és így négy napot áll, és utána 3 napot egymás után használnám, majd újra négy nap pihi.


Bocsánat, ha buta kérdés, csak arra gondoltam, hogy ha már úgyis kevesebbet használnám, akkor inkább hagyjam, s vegyem ki az akksit belőle, vagy ezzel a "rendszerességgel" lehet még járkálni vele ?

Mert azelőtt minden nap mentem vele.


Köszi!

2021. okt. 13. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Ha hetente legalább egyszer mész vele az teljesen ideális az akkumulátor, gumik, motor tömítései, szimeringjei szempontjából.

Ha kell segítség szerelésben, használatban stb nyugodtan írj, robogóztam pár évet mielőtt meglett az autós jogsim és ki se szállok a kocsiból :D

2021. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!