Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem mutatja a 2012...

Miért nem mutatja a 2012 előtti km futást az ügyfélkapu, és a carvertical?

Figyelt kérdés
Az alany egy 2003-as 4-es Golf. Az autó rendszáma i-betűvel kezdődik, Magyarországon újonnan üzembe helyezett, és 128 ezer km-el vettem. De akárhol eddig lekérdeztem, a km fúrását csak 2012 után mutatja. Ez miért van? Lehetséges, hogy tekert autó lenne? Voltam vele műszakin egy hónapja, ott az úr azt mondta, ő nem szokta dícsérni a Volkswageneket, de ez egy szép autó, és hogy ebben bizony ennyi a km. A km diagram alapján egyébként reális a 128 ezer, mert két évente változóan, de átlagosan 7-16 ezer km-t tettek meg vele.

2021. okt. 18. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2012 előtt nem kellett kötelezően fotózni a km-óra állást a műszaki vizsgákon. 2012-től vezették be.
2021. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom utána is számoltál, ez egy 18 éves autó. Ha tényleg 7 ezret mentek vele akkor is többnek kéne lennie benne nem...? A 200 ezer lenne a reális kevés futásnál. Szóval vettél egy tekert, feljavított - ki tudja miből, lehet éveket állt mert rommá volt törve - autót.
2021. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!