Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten hol lehet megfizeth...

Budapesten hol lehet megfizethető (max. 15-20 ezer forintos) áron kitisztítatni az autóm 5 ülését?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves Mercedesz A170 üléseit szeretném kitisztítatni. Sajnos az előző tulaj kutyájának a szőre még mindig fel-felbukkan a kocsiban (fél napig porszívóztam, mire kijöttek a durva szőrlerakódások, de sajnos még mindig szőrös és néhol foltos az ülés). Ülés huzatot nem szeretnék letenni, mert csúszkál és amúgyis bosszantó, hogy szőrök szállnak az autóban.

Kerestem a neten kárpittisztító helyeket, de 35.000-60.000 között találtam. Nem szeretnék menő helyre menni, inkább minél olcsóbban megúsznám egy alapos tisztítással. Tudtok valami jó bp-i helyet ajánlani?



2021. okt. 19. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

kárpittisztító sprayt próbáltad?

40 ezerért én sem mennék el, mert ennyiért már lehet kapni vizes mélytiszító porszívót

2021. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nagyon neki sem állnak mert nehezebben szárad meg, max akkor ha utána elviseled hogy vizes marad az ülésed ameddig hazagurulsz és fűtött garázsban hagyod száradni. Én is télen akartam vinni egy autó ülés szettet kipucoltatni egy vidéki helyen és mondta a srác hogy oké hogy az üléseket úgy viszem oda hogy nincs benne az autóban tehát kiszerelt állapotban ami nekik hatalmas könnyítés viszont nem tudják hova tenni száradni mert nincs olyan állandó helyük ahol 0-24 ben száraz és meleg van.


Én meg berágtam kibéreltem egy hétvégére egy vizes porszívót amivel lehetett kárpitot, szőnyeget is tisztítani, vettem hozzá megfelelő mosószert és otthon szépen kipucoltam. Eleve erősebb gép is volt maga a száraz porszívózás is erősebb volt és már azzal látványos volt a változás meg olyan kefés fejet is adtak ami ért is valamit. Aztán mosószeres vízzel kétszer átpucoltam az üléseket, majd sima vízzel szintán 2x. ameddig a szennyvíz nem volt viszonylag tiszta addig csináltam. Ismerős javasolta hogy addig csináljam ameddig fekete a szennyvíz, ha már nem az hanem világosabb akkor még egy átmosás lágyított vízzel és jó is lesz.

Ezek a boltban kapható kárpittisztító habos sprék csak felület tisztításra jók meg arra hogy valami illatuk legyen. Én bontott üléseket vettem eleve amik egy 2 éve álló autóból lettek kiszerelve, hibátlanok voltak csak koszos volt mert a dohos párás, poros levegő ezt művelte. De egy alapos tisztítás után patika lett az egész.

2021. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2021. okt. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!