Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3. autónak egy 190e mercedes...

3. autónak egy 190e mercedes mennyire jó ?

Figyelt kérdés
Első autóm egy most 24 éves peugeot volt amit szétbarmoltam az tény,második autóm egy angol kocsi volt amire vigyáztam nagyon,de nem igazán akarja meghálálni így azt tervezem hogy megválok tőle,ez az autó viszonylag fiatal 16 éves kocsi,gyerekként nagy vágyam volt 190-es merci,biztos vannak hibái,de emlékem szerint ez egy egész megbízható autó ha vigyáznak rá.Azért nem akarok zsír új autót mert felesleges hitelt én nem akarok felvenni.26 éves vagyok,nem baromkódos autónak,csak olyan autót akarok ami elvisz,de szerintem ez még stílusos autó is.
2021. okt. 20. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Apám 190D-vel jár rendszeresen. 2.5 TD motorral. A benzineseket nem ismerem, de ez a világból is ki fog menni. Most 29 éves az autó, évente volt szervizelve, ettől eltekintve egyszer volt probléma, hogy nem lehetett leállítani (valami megszakító tönkrement), tönkrement csomagtér körüli vízszáró gumi (otthon cseréltük Ebay-ről rendeltre), később kikopott az indító kulcslyuk (amit otthon kicseréltünk), kellett még az ablaktörlő motort is cserélni, mert már nagyon gyenge volt, a fékcsöveket kellett cserélni, mert elrozsdásodtak (még nem lyukadtak ki, de nem tartottam biztonságosnak) és van egy visszatérő problémája az ABS-el (időnként elkezd világítani a hibajelző lámpa és ilyenkor kikapcsol).

Ez utóbbit sajnos nem tudtuk még kideríteni, hogy mi okozza. De ahogy láthattad, minden más pitiáner dolog.


Ha találsz egy jó példányt, akkor vágjál bele. Nagyon kényelmes autók (simábban siklik az úton, mint az én 10 éves prémiumom), de sportosságot ne várj tőlük. Szerintem szeretni fogod.

2021. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most egy angol sportos kocsim van,nem kell sportosság annyi tudjak vele előzni ha kell.Én jagom azt kezdte csinálni hogy 3 ezren megtorpan aztán jött a többi :D
2021. okt. 20. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
40%
Szerintem remek ötlet volna a sok szar után venni még egy ilyen minimum 30 éves kotlát......felejtsétek már el ezeket a régi ótvar merciket.Mindegyikben benne a föld-hold távolság sokszorosa,és mára elvált a szar a májtól:szotyiért lehet venni a 6. Cigó által lelakott roncsokat,amik nyilván olyanok is lesznek....amik meg valóban jók,annyit kérnek értük,hogy annyiert már autót is lehet venni,nem pedig egy ilyen "stilusos" lomot
2021. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jó állapotút akarsz venni akkor az 1 millió ft körül lesz.


Nekem szerencsére dízel van, 2.5D. Kissé lomha de cserébe 5,5 litert eszik, marha megbízható és rohadt kényelmes.

Nálam ez a 3 dolog a legfontosabb mert sokat megyek vele.


A benzineseket nem ismerem de a dízelek motorikusan vicc, hogy mennyire megbízhatóak.

Motorikusan még sosem volt probléma az enyémmel, pedig kegyetlen sok km van benne.

Alkatrészek nagy része olcsón megy, akár utángyártott akár bontott.

2021. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!