Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új xenon izzó vásárlás és...

Új xenon izzó vásárlás és beszerelés után vibrál?? Ez baj? Minimálisan észre venni az autó orra előtt.

Figyelt kérdés

De viszont beülve már nem tűnik fel.

Tudom tudom, nem kellett volna utángyártott izzót venni...


2021. okt. 21. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy értve hogy vibrál? Maga a fény vibrál, villog?
2021. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, hiba volt. Vehetsz új izzót, spórolni akartál de végül kidobtad a pénzt az ablakon...
2021. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy vidd vissza garanciában, de mivel gondolom nem gumikesztyűben vetted ki a dobozból és szerelted be, hanem jól összezsíroztad az ujjbegyecskéiddel így nincs miről beszélni.
2021. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon genyó akarsz lenni kiégeted az izzót és visszaviszed hogy rossz, akkor tök mind1 koszos-e vagy sem.
2021. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem zsiroztam össze.

Megnéztem a két elektródát, mindkettő ép. Ezért nem értem miért vibrál. Eddig semmi gond nem volt.

2021. okt. 22. 08:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vibrált, aztán elment a fénye szakaszosan, majd teljesen. Szerelő megoldotta valahogy, de nem volt hajlandó megmondani mit csinált vele
2021. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát 6-os akkor valami igen csúnya kókánylást hajthatott végre, csak ki ne gyulladjon menet közben...
2021. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Köszönöm, nem volt kókányolás, évekkel ezelőtt volt, nem gyulladt ki, azóta is működik, több 10k km-t futott azóta az autó. Annyit mondott, hogy nagyon érzékenyek ezek a xenon rendszerek és nagyon finom kéz kell hozzá, de a "Józsi, nagyon érti a témát" (beosztott)


#6

2021. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elmúlt.

Passz mi lehetett.

2021. okt. 22. 20:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Kb 4 óra vezetés után már kevésbé vibrált aztán moet este néztem teljesen jó.
2021. okt. 22. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!