Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda CX-7 benzin+LPG tapaszta...

Mazda CX-7 benzin+LPG tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a kocsi, csak a benzinfogyasztással nem vagyok kibékülve, de látom árulnak LPG-vel szerelt verziókat is, az érdekelne, van-e valakinek tapasztalata ilyen kocsival, azt olvastam, hogy a közvetlen befecskendezős motoroknak nem tesz jót a gáz, de laikusként érdekelne olyan emberek véleménye, aki HASZNÁLTAK ilyen autót. Milyen hibái lehetnek a kocsinak? Megéri megvenni? Csökken a fogyasztás annyit, hogy érdemes legyen megvenni? Vagy aki ilyet vesz, békéljen meg vele, hogy sokat eszik? Köszi.

2021. okt. 25. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lesz sokkal olcsóbb az üzemeltetése, városban 15 liter gáz szerintem lecsúszna, számold ki most 308 körül van az LPG.


Még mindig a dízel a mindennapok autója amivel észszerű km költséggel lehet autózni...

2021. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!