Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten mi a reális munkadí...

Budapesten mi a reális munkadíja egy hozott anyaggal végzett olaj-szürö-légszürö cserének?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy 30 ezres ajánlatot, szerintem sok.

2021. okt. 27. 18:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
90%

#16: Akkor így járt. De mint látod, jó eséllyel otthagyja. Ahogy írtam, nem ez a legkorrektebb eljárás, de látod itt is mit kell magyarázkodni.

De ha mégse megy el, akkor jön a hiszti, meg a veszekedés, meg a lejáratás meg minden egyéb, erről írtam, ha valami félremegy.

Nyilván van olyan szerelő aki ránézésre megállapítja, hogy minden szűrő passzol-e a kocsiba (Bármilyen autó, bármilyen évjárat, bármilyen motor kombinációban), nyilván van ilyen. De a fillérb/szó tulaj ilyenkor sem fog rábólintani, hogy rendelje meg a szerelő az Unix/Bárdi/Láng stb kedvezményével a belevalót, mert az megjön pár óra alatt, de drágább, sőt az ez idő alatti foglalt emelőt sem akarja majd kifizetni.

Nem akarom tovább ragozni, számtalanszor végigrágtuk már a témát az oldalon, vissza lehet olvasni. Vagy beszélni szerelőkkel, akik régóta vannak a pályán és csináltak ilyeneket. Amikor valami nem stimmel abból csak a gond és konfliktus van.


#15

2021. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!