Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt a kamionos rizsfőzőt...

Azt a kamionos rizsfőzőt melyik boltban lehet venni, amit az egyik videós is reklámozott?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, St22lacika volt.

Valaki írta itt egyszer, hogy kipróbálta, és jó, de nem találom azt a hozzászólást.



2021. okt. 28. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én beírnám google-ba, hogy hordozható rizsfőző.
2021. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

St22lacika mindig a Convoy Truck Shop-ot reklámozzal. Itt találhatod az ő általa ís használt rizsfőzőt.

[link]

[link] /?s=f%C5%91z%C5%91&post_type=product

2021. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az oldal valamiért átírja a linket,és százalékjelekkel helyettesíti a főző szót benne, de keress így rá az oldalon.

De talán így engedi.

[link]

[link]

2021. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3:


ez az, köszi szépen!

2021. okt. 28. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha már ennyire lusta vagy és egy öt másodperces google keresés helyett vársz fél órát :)
2021. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

AZt nem írja hogy hány wattos.

Ezekkel óvatosan mert ha nagyon jó, akkor sok a fogyasztása és egy kamionnál az egyik legfontosabb dolog az áram.

Nekem sose volt ilyen, inkább kis gázpalack és akár mennyit főztem az akku sose merült ezért.

Így is ha egy vagy két napig áll az ember nagyon letud merülni az akku ilyen bóvlik nélkül is.

2021. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
én szerintem ez egy qrva nagy átverés, úgy értem hogy külön 12v-os meg 24v-os verzió... én volt hogy a 12 voltosat véletlen 1 héten át a 24 voltos aljzatban használtam, és semmi baja nem lett, csak gyorsabban megfőzte a kaját, csodálkoztam is :D Ha valaki hasonlóan bátor próbálja csak ki, mert ha másnak is működik akkor vagy a convoy akar átbaxni minket vagy a kis kínai gyártó... habár maga a cucc elég minőséginek tűnik, nekem 1 év után már gariba cserélni kellett mert állandóan csak melegítő funkcióban működött, és nem főző üzemmód, hiába nyomkodtam a kapcsoló gombot...
2021. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!