Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan bízzak az autóban,...

Hogyan bízzak az autóban, hogy hosszabb útra is el merjek vele menni?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett egy oda-vissza kb 200 kilóméteres utat menni, de majd be voltam sz@rva még út közben is hogy csak ne legyen semmi baj a kocsival. Ilyen nagyobb utak előtt mindig megijedek hogy ne történjen semmi vele, ne robbanjon le meg semmi. Pedig 8 éves a kocsi, rendszeresn volt és van szervizelve, nemrégiben is járt egy megbízható szerelőnél, minden amit kellett és ami ajánlott ki lett cserélve. Tudom így is 99.999% az esélye hogy semmi baj sem lesz vele egy út során, viszont pont attól a 0.001%-tól félek.

Hogyan nyugtassam meg magam hogy nem lesz semmi baj? Az előző kocsimnál valahogy nem féltem, 22 éves volt és minden aggódás nélkül nyomtam le vele egy ekkora utat, ráadásul pont 1 hónappal az után hogy ott hagyott az út szélén. Aztán lehet hogy csak azért mert ez újabb és jobban féltem.



2021. okt. 28. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szimplán csak ne legyél retardált.
2021. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj fel pár autómentő telefonszámot, vagy akár előfizetni egy ilyen szolgáltatásért; így nyugodt lehetsz, hogy ha bármi történik, hamar megoldják.
2021. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
legyél autoklub tag :)
2021. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, én 2 gyerekkel a hátam mögött leszakadtam nyáron törökbe majdnem a szír határig és vissza.


Ha tönkremegy hát tönkremegy .

2021. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

A 16 éves autómmal 340.000km-rel az órájában bármikor el merek indulni munkaügyben, tehát időre, 1000km-es utakra.

Mióta vezetsz és főleg mióta van meg ez az autód? Ha pontosan ismered az autódat az utolsó csavarig és össze is szoktál vele, akkor szerintem kialakul a bizalom. Persze olyan is van, hogy műszakilag rossz állapotú egy autó, ami egyből ordít róla és nem csak alaptalan para miatt nem mer valaki elindulni vele.

2021. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Nyár elején vettem, nagyon jó állapotú, rendszeresen van szervizelve, de mégis tartok kicsit tőle. Lehet az is váltja ki ezt bennem, hogy másnap mikor megvettem, láttam semmivé válni egy ugyanilyen kocsit.
2021. okt. 28. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden autóval előfordulhat. Ha elromlik félre állsz elakadásjelzővel, előveszed a telefonod hívsz egy autómentőt azt csá. Ha jó állapotú meg 8 éves akkor azért elég kicsi rá az esély hogy bármi baja lesz útközben. A hibáknak mindig vannak előjelei amit a megbízható szerelőd biztosan ismertet veled és még időben megcsinálja neked. Ne aggódj annyira.
2021. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ne parázz !
2021. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leírná valaki MAGYARUL, hogy a 4es miről beszél ?

Hogy kell leszakadni ("a" ?!) törökbe ?

2021. nov. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!